top of page


Reiki energetinė diagnostika

       

 

Reiki diagnostika

 

  Jautiesi nuolat išsekusi,-ęs ir pavargusi,-ęs ? Sergi ir nerandi ligos priežasties ?  Gyvenimas nedžiugina ir nesijauti laiminga, -as ? Negali pamiršti senų santykių ar nepavyksta sukurti naujų ? Trūksta meilės šeimoje ir nerandi bendros kalbos su sutuoktiniu ar vaikais ? Darbas neteikia malonumo ? O gyvenime vis kartojasi tos pačios situacijos ir scenarijai ir Tu nežinai kodėl ? Bet supranti, kad savyje reikia kažką KEISTI ! Tam, kad galėtume keistis, svarbu suvokti savo dabartinę situaciją. Tai galioja visose sferose - sveikatos, charakterio, psichologinių būsenų, santykių.   Reiki energetinė diagnostika tau padės atrasti atsakymus į Tavo klausimus !

  Kaip žinia, fizinės ligos priežastis glūdi neteisingose mintyse. Tradicinėje medicinoje diagnozuojami ligos simptomai, tuo tarpu energetinės diagnostikos metu nustatomos ligos priežastys ir rekomenduojami būdai joms pašalinti. Energetinė diagnostika nusako žmogaus portretą būtent šiuo laiko momentu, pagal jo energetinę būseną ir gyvenimo aplinkybes. Ji parodo pačias silpniausias organizmo vietas, pabrėždama susirgimo/situacijos priežastis ir suteikia galimybę paruošti individualų sveikatinimo ir veiksmų planą. Diagnostikos metu medicininių diagnozių nekonstatuojame. Diagnozuojama tam, kad įsitikintume, kurioje žmogaus organizmo vietoje yra energijos trūkumas. Remiantis diagnostika atskleidžiamos sveikatos pažeidimų ir neharmoningų būsenų priežastys,  supažindinama su kliento energetika, psichologine būsena. Priklausomai nuo konkrečios situacijos yra rekomenduojami Reiki seansai, masažai, tam tikri pratimai, joga, meditacijos, bei kitos praktikos padedančios pasiekti pokyčių harmoningo ir sveiko gyvenimo link.

 

Energetiškai diagnozuojama:

  • Pagrindinės ir papildomos čakros

  • Meridianai

  • Pagrindinės problemos subtiliųjų kūnų lygmenyje

  • Biolauko dydis

  • Harmoningos asmenybės bruožai – vidinis pasitikėjimas

  • Energijos tekėjimas per kūną

  • Organų sistemų veikla

  • Vidinių organų energetinė būklė

 

   Reiki energetinė diagnostika atliekama su švytuokle pagal tam tikrą schemą, žmogui gulint ant masažinio stalo. Profesionaliai atlikta diagnostika padės suteikti žmogui pagalbą ir daug tiksliau bei greičiau pasiekti norimų rezultatų.  Diagnostikos metu klientas gauna pilną Reiki seansą.

  Reiki energetinę diagnostiką atliks Jelena Saičenkaitė - Sivananda yoga teachers training course (TTC) kursų kvalifikuota instruktorė, jogą praktikuoja 5 metus, veda užsiėmimus tiek grupinius, tiek individualius. Daro energetinius Reiki seansus, ajurvedinį tešlos masažą, bei refleksologinį pėdų masažą.

Trukmė: 1,5 - 2 val.

Kaina: 40  Eur

Registruotis

Dėkojame

bottom of page