top of page

Mūsų stuburas – energetinis kanalas, jungiantis žemę su kosmosu


Kiekvienam žmogui, o ypač sportininkams, dirbantiems prie kompiuterio ar fizinį darbą žmonėms labai svarbu, kad liemuo būtų stabilus ir laikysena taisyklinga. Dažnai girdime: “Išsitiesk nugarą!”, “Nebejuntu strėnų!”, “Oi, skauda strėnos ir nugara!” Liemens atrama yra dubens kaulai. Jie susideda iš dešiniojo ir kairiojo klubakaulio, kryžkaulio ir stuburgalio. Daugelio žmonių vienas dubenkaulių yra nukrypęs per 1-2 cm. Kadangi tai yra svarbios žmogaus kūno dalies-atramos nukrypimas, tokia padėtis neigiamai veikia visą kūną.

Kas nulemia dubens kaulų poslinkį?

Japonijos tarptautinio preventyvinės medicinos instituto duomenimis, daugeliu atvejų dubens kaulų poslinkiai yra įgimti. Tai gali lemti paveldimumas. Kita nuomonė, kad dubens kaulų poslinkis tam tikrais atvejais gali atsirasti gimdymo metu. Gemalas, kurio kaulai ir raumenys yra labai gležni, eidamas per kreivą ir kietą kanalą, sukasi. Manoma, kad kaip tik šiuo momentu ir įvyksta dubenkaulių poslinkiai. Be įgimto, gali būti ir įgytų dubenkaulių iškrypimo atvejų. Kartais žmonės nukrenta, kilnoja per didelius svorius ar patiria traumas. Tačiau tokiu būdu dubens kaulų poslinkiai susidaro žymiai rečiau negu įgimtieji.

Žmogaus kūnas yra lyg namas, dubenkauliai – lyg pamatas, o stuburas –kaip atrama. Jei dubenkauliai iškrypsta, stuburas gali tapti kreivas. Stuburas susideda iš 33-34 slankstelių ir tai yra lengviausiai iškrypstanti žmogaus kūno dalis. Iškrypęs slankstelis spaudžia nugaros smegenis ir nugaros nervų šakneles. Dėl to spaudimo kyla tų dalių skausmai ir tų organų sutrikimai, kuriuos tie nervai valdo.

Pasekmė – įvairūs negalavimai ir ligos. Dubenkaulių poslinkis gali sukelti raumenų bei jungiamojo audinio įtampą bei skausmą, o tai trikdo kraujo apytaką. Tai viena svarbiausių priežasčių kilti ligoms. Tai sumažina ir kūno savisaugos galias. Šis dėsnis veikia visus žmones.

Kokios dubens kaulų poslinkio pasekmės?

Kiek smulkiau supažindinsime su dešinės kojos nusilpimu. Kodėl nusilpsta dešinė koja? Tai būna dėl dešinės dubenkaulio pusės nenormalios padėties. Tas poslinkis apsunkina kraujo apytaką dešinėje kojoje, sukelia raumenų įtempimą ir skausmus. Tokį atvejį vadiname “dešiniuoju dubenkaulių poslinkiu.” Šio tipo žmonės būna liesi, gali skųstis viduriavimu, kepenų, skrandžio bei žarnyno sutrikimais. Moterys dažnai serga ginekologinėmis ligomis.

Kairės kojos nusilpimą vadiname „kairiuoju dubenkaulių poslinkiu“. Šio tipo žmonės dažniau būna aptukę, dažniausiai skundžiasi plaučių ar širdies ligomis, vidurių užkietėjimu.

Dėl dubenkaulių poslinkio mergaitės gali susirgti dismenorėja, t.y. mėnesinių sutrikimu. Todėl labai svarbu pasitikrinti, ar dubuo normalus.

Abiejų kojų nusilpimas vadinamas „kombinuotu poslinkiu“. Pradžioje juntamas vienos kojos nusilpimas, kūno svoris tenka antrajai. Vėliau ir ši, dėl padidėjusio krūvio, palaipsniui nusilpsta. Dėl to dubenkaulių poslinkis blogėja, stuburas įgauna “S” formą. Tai viena iš priežasčių atsirasti skoliozei.

Kodėl skoliozė yra pavojinga?

Skoliozė yra stuburo iškrypimas į šoną kartu su slankstelių ir raumenų rotacija. Remiantis naujausiu tarptautinės skoliozės asociacijos apibrėžimu, šiandien skolioze laikomas iškrypimas, didesnis nei 10 laipsnių. Skoliozė gali pasireikšti krūtininėje, juosmeninėje, arba krūtininėje – juosmeninėje stuburo dalyse.

Jeigu skoliozė yra krūtininėje dalyje, galimybė, kad turėsite kvėpavimo problemų – padidėja. Esant tipinei skoliozei, žmogaus stuburas dažniausiai būna “S” arba “C” formos. Įprastai skoliozė yra skirstoma į įgimtą skoliozę (sukeltą slankstelių anomalijų gimimo metu) ir idiopatinę skoliozę (kuomet atsiranda vaikystėje ir paauglystėje), arba dėl šalutinių priežasių (paralyžius, stuburo raumenų atrofija, fizinė trauma).

Šiuo metu pasaulyje pripažįstama genetinės – hormoninės skoliozės kilmės teorija. Jeigu pas žmogų yra aptinkamas 19-osios chromosomos defektas, jis lemia melatonino hormono sutrikimą. Šio harmono paveikta žmogaus centrinė nervų sistema siunčia skirtingo stiprumo impulsus skirtingose nugaros pusėse esantiems raumenims. Tuomet 750 raumenų, gavusių silpnesnį impulsą, „pasiduoda“ kitiems 750-čiai gavusių normalų impulsą ir pradeda suktis. Vyksta rotacija. Kad išlaikytų kūno ašį, pasisuka ir dubuo, todėl gali sutrumpėti viena koja, o kita pailgėti.

Yra manoma, kad stuburo kreivumą gali sąlygoti ir motinos savijauta nėštumo metu. Jei moteris būna prislėgta, pergyvena labai, patiria daug streso, turi daug rūpesčių ir atsakomybių – visa tai atsispindi ir embriono tolimesniame vystymęsi ir tai gali sąlygoti stuburo kreivumo atsiradimą. Kartais ultragarsu padarytoje nuotraukoje matome, kaip būsimas kūdikis burnoje laiko pirštą, taip jis nusiramina.

Stuburo kreivumą gali sąlygoti ir mūsų pačių mintys ir emocijos. Kartais žmogus psichologiškai jaučiasi kreivas, nors fiziškai tokiu gali ir nebūti. Bet pastoviai generuojant tokias mintis, yra galimybė, kad taip ir atsitiks.

Kai stuburas turi ryškų nuokrypį, įtampą patiria ir vidaus organai. Žmogus pradeda netaisyklingai kvėpuoti, užspaudžia organus, energija harmoningai necirkuliuoja. Pablogėja laikysena. Viduje kaupiasi daug įtampos. Iš išorės dažnai atrodo nepasitikintis savimi, neturintis dvasinio stuburo. O stuburas artimai susijęs su visa fizine savastimi ir subtiliaisiais žmogaus kūnais. Galime pavadinti stuburą energetiniu kanalu, kuris jungia žemę su kosmosu.

Kaip nustatyti patiems poslinkio skirtumus ?

Atsistokite prieš veidrodį tiesiai. Atpalaiduokite pečius. Žiūrėkite tiesiai. Iš priekio pastebėkite, kuris petys, raktikaulis ar šonkauliai yra aukščiau už kitą. Ar galva pakrypus į vieną, ar kitą pusę. Iš nugaros pusės galėtų apžiūrėti artimieji ar draugai. Pastebėkite, kuris petys yra aukščiau už kitą. Pridėkite pirštus po mentimis ir pastebėkite skirtumą. Atkreipkite dėmesį į stuburo išlenkimą.

Žmogaus su normaliais dubenkauliais pečių ir klubakaulių linijos yra horizontalios, tiek jam stovint, tiek sėdint. Kai stuburas susikerta su klubakaulių linija stačiu kampu, abi kojos yra vienodo ilgio.

Atsisėskite ant lygaus ir kieto paviršiaus. Išlaikykite stuburo ir klubakaulių liniją stačiu kampu. Rankas padėkite šalia kūno. Kojas laikykite tiesiai, prispauskite kelius. Pėdas laikykite 90 laipsnių kampu. Lengvai pasukite į šonus. Atkreipkite dėmesį, kuri koja ilgesnė. Po to atsigulkite ant gulto tiesiai. Užlenkite pėdas į save, lengvai pasukite į šonus. Artimieji ar draugai, atsistoję priešais pėdas, gali pastebėti, kuri koja ilgesnė ir trumpesnė gulint.

Statistikos duomenimis, 85 procentams viso pasaulio gyventojų būdingos nevienodo ilgio kojos. Kojų ilgio skirtumas gali būti maždaug 1-6 cm. Kojų ilgio skirtumą lemia neteisinga dubenkaulių padėtis. Todėl žmogus pradeda labiau remtis viena koja, nei kita ir gali pradėti šlubuoti, jaustis nestabiliai.

Žmogaus kūnas turi natūralų sugebėjimą atitaisyti pusiausvyros sutrikimus, tai paties organizmo gydomasis sugebėjimas, arba gyvybinė jėga. Jei organizmas netenka gydomojo sugebėjimo, jis negali priešintis ligai ir atsiranda toks simptomas, kaip skausmas.

Kaip sugrąžinti organizmo prarastą gydomąją galią?

Dvasinio stuburo ištiesinimo metu sąmonė pakyla į aukščiausią tašką, aktyvizuojamos žmogaus savigydos jėgos, nuimami energetiniai blokai, palaipsniui žmogus gali tiek dvasiškai, tiek fiziškai atsitiesti. Išsitiesina jo stuburas, suvienodėja menčių ir pečių aukščio skirtumas, dubens kaulai atsistato į vietą, todėl suvienodėja kojų ilgis. Tai dvasinis procesas, kuris vyksta sielos ir kūno lygmenyse.

„Į mus kreipiasi žmonės, turintys skoliozę (iškrypusį stuburą), besiskundžiantys sąnarių, nugaros, galūnių skausmais. Mes padedame žmogui atsitiesti, tačiau toliau jis turi stengtis pats: mankštintis, paisyti sveikos mitybos, stebėti savo mintis ir emocijas, medituoti, atrasti vidinę ramybę ir harmoniją. Bet kuriuo atveju, tai darbas su savimi, o mes – tik pagalbininkai“, – sako Rūta Černiauskaitė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

Dvasinio stuburo ištiesinimo metodo autorius Piotras Elkunovičius – visame pasaulyje žinomas gyduolis, kuris jau daugiau kaip 20 metų važinėja po pasaulį ir padeda žmonėms.

Ištiesinimas įvyksta iš karto, jau pirmojo seanso metu, o toliau energetiškai dirbama su visu kūnu, organais ir sistemomis. Būna akivaizdžių pagerėjimų, kai iš karto praeina skausmai. Būna, kad jie tiesiog sumažėja ir pagerėja bendra savijauta – tada siūlome seansą pakartoti. Pokyčiai gali vykti visuose lygmenyse: dvasiniame, fiziniame, emociniame, mentaliniame.

Tiesa yra ta, kad kaulai, raumenys ir kiti organai su amžiumi silpsta. Dvasinis stuburo ištiesinimas gali padėti bet kurio amžiaus žmogui – tiek kūdikiams, tiek senjorams, žmonėms, turėjusiems operacijas, bet vistiek besiskundžiantiems nugaros skausmais.

Procesas vyksta maloniai, nesukelia jokių skausmų ir neturi šalutinio poveikio. Atėjęs žmogus yra išmatuojamas, patikrinamas menčių ir pečių aukščio skirtumas, stuburo tiesumas ar kreivumas, dubens kaulų padėtis ir kojų ilgio skirtumas sėdint ir gulint. Tada žmogus atsigula ir prasideda dvasinio ištiesinimo procesas, po kurio žmogus vėl išmatuojamas ir parodomi rezultatai.

Šiuolaikinės kvantinės fizikos mokslas sako, kad energija gali būti transformuota ir tapti metafizinio pasaulio dalimi. Tai įvyksta šviesos greičiu. Savo ruožtu energija – tai pasireiškusi dvasia ir Dievo esybės išraiška.

Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page