top of page

Rasos įkvepianti Reiki istorija

Sveiki, noriu pasidalinti Reiki praktikų patirtimi kasdieniniame gyvenime ir kelionėse. Anksčiau nieko nebuvau girdėjusi apie Reiki energiją. Pirmą kartą su Rūta susitikome 2018 m. liepos mėnesį. 2018 m. lapkritį dalyvavau l pakopos seminare, o 2019 m. gegužį gavau ll pakopos diplomą. Reiki praktikas darau ne kasdien, bet gana dažnai sau ir savo namiškiams.

Pirmiausia turėjau skaudančias kojas ir pečius. Pečiai - diagnozė raumenų ankštumas dėl traumų. Nuo Reiki praktikų - pečių skausmas praėjo. Su kojomis buvo sudėtingiau, sunkios ir skausmingos. Taip pat skausmingos čiurnos, pėdos ir pėdų didžiųjų kojų pirštų kaulai. Reiki praktikų pagalba sujudinau pirmą čakrą ir energija pradėjo laisvai tekėti, o mano kojos pradėjo sveikti. Daug kartų taikiau įsižeminimo praktikas. Dabar kojos lengvos, neskausmingos ir beveik nejaučiu nuovargio. Liko tik pėdų kaulai. Už tai labai esu dėkinga Rūtai.Taikant Reiki delnuose jaučiu karštį, pacientas irgi jaučia karštį, kartais jaučiu dilgčiojimą delnuose. Kai darydavau praktikas savo mamai, išpildavo prakaitas nuo galvos iki pėdų, padai pasidarydavo tiesiog šlapi. Mama inkstuose turėjo akmenų. Paskutinį kartą, kai darė tyrimus, jų nesurado...

Taip pat išbandžiau ir nuotolines Reiki praktikas. Mama buvo sode už 15 km. nuo mūsų namų, seanso metu ji jautė tą patį karštį. Aš Reiki energiją jaučiau žymiai stipriau savo delnuose: mušė prakaitas, karštis. Jai nuimdavau įtampą, skausmą, ji pasijusdavo geriau.

Seminaro metu, kai praktikavome, uždėjus rankas pajutau šiurpulius perbėgančius per visą kūną ir taip kelis kartus. Daugiau tokio pojūčio neteko patirti.

Reiki praktikos padėjo 36 dienų kelionėje pėstute. Ėjau šv. Jokūbo keliu ( Santiago de Compostela ) 779 km. Per dieną nueidavome nuo 25-31 km. su 8,5 kg. kuprine ant pečių. Taikiau Reiki praktikas, dariau įsižeminimo praktikas. Iškart pasijusdavau geriau, kojos palengvėdavo, nusiimdavau įtampas, tikrai Reiki palengvino kelionės eigą. Visos kelionės metu, kur buvo sunkesni ruožai, nuotoliniu būdu ir tiesiogiai apsaugodavau ir valydavau kelią. Kelionė tikrai buvo labai sėkminga, o pavojų buvo daug.

Visiems linkiu tikėti ir pasitikėti. Reiki- ne piliulė, kuri greit numalšins skausmą. Turėkite kantrybės, valios, tai subtili energija: pilna šviesos, meilės ir sveikatos. Būkime išrinktais Dievo vaikais, o ne Dievai žemėje, užvaldyti gobšumo, pykčio, puikybės.

Daugiau atjautos ir gailestingumo linkiu savo kolegoms su pagarba. Sėkmės ir būkime sveiki.Comentários


Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page