top of page

Reiki ir meditacija nėščioms moterims

Dažnai kiekviena moteris nėštumo laikotarpiu patiria tam tikrus rūpesčius, įtampas, negalavimus. Vienom moterims nėštumas praeina lengvai, kitom sudėtingiau. Jos jaučia nuotaikų kaitą, emocinį ar fizinį išsekimą, pykinimą, baimes ar nugaros skausmus.

Emocinė ir fizinė sveikata įtakoja būsimo vaikelio sveikatą, vystymąsi ir emocinę būseną.

Kaip atstatyti vidinius resursus, pasikrauti energija, nuimti vidines įtampas, prisipildyti save ir būsimą kūdikį visatos gyvybine energija ? Sąmoningai palaikyti savo kūno gyvybinę jėgą nuo pastojimo akimirkos Jums padės atsipalaidavimo pratimai, meditacijos, Reiki seansai.

Meditacija ir švelnus prisilietimas prie alsuojančios gyvybės pastiprins Jūsų ir būsimo vaikelio ryšį. Jūs galėsite ne tik labiau įsiklausyti, kaip jis jaučiasi šiandiena, kalbėtis su juo, bet ir pasiųsti meilės ir šviesos energiją. Kuri pakels jūsų ir būsimo vaikelio vibracijų lygį, sveikatins, pagerins Jūsų nuotaiką, suteiks jėgų ir įprasmins akimirkas šiame laikotarpyje.


Praktika: skirkite laiko sau, sukurkite malonią aplinką. Uždekite žvakutę, aromaterapinę lempą, įjunkite gražią meditacinę muziką. Tegu niekas Jums netrukdo. Atsisėskite ar atsigulkite patogiai, galite užsikloti pledu. Pajauskite, kaip Jūsų kūnas, protas, siela ilsisi. Leiskite pilnai sau atsipalaiduoti, nekontroliuokite savęs. Sąmoningai pajauskite kaip kiekviena Jūsų kūno dalis ilsisi. Peržvelkite savo kūną iš viršaus į apačią ir pajauskite gal yra kur susikaupusių įtampų. Nukreipkite į tą vietą savo dėmesį ir ramiai kvėpuodamos atpalaiduokite. Pajauskite kaip su įkvėpimu visatos gyvybinė energija įteka į Jūsų esybės indą, užpildo kiekvieną kūno ląstelę. O su iškvėpimu paleiskite susikaupusią įtampą, nuovargį, negatyvias mintis ar emocijas. Kvėpuokite ramiai ir tolygiai. Leiskite sau ilsėtis. Tęskite šį kvėpavimą, atsipalaidavimą tiek kiek Jums norėsis pabūti su savimi, savo vaikeliu niekam netrukdant. Sąmoningai pradėkite suvokti būsimą kūdikį ne tik fiziniame lygmenyje, bet ir dvasiniame. Uždėję rankas ant pilvuko pajauskite jo dvasią. Paklauskite, kaip jis ar ji jaučiasi šiandiena ? Pasiųskite per savo rankų delnus šviesos ir meilės spindulėlį. Padėkokite jam, sau ir Visatai už šią Dievo dovaną. Kai būsite pasiruošusios atmerkite savo akis. Neskubėkite keltis. Pajauskite kaip pasikeitė Jūsų vidinė būsena.

Labai puikiai nėštumo laikotarpiu tinka Reiki seansas. Jums padės atsigauti, pailsėti, pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių. Suteiks naujos gyvybinės energijos, harmonizuos vidinę būseną, pripildys meile ir šviesa kiekvieną kūno ląstelę.

Svarbu suvokti, kad Jumyse auga nauja gyvybė, plaka dvi širdys tuo pačiu ritmu. Sąmoningai pajausti save, savo kūno pokyčius, mintis ir emocijas. Jūsų mintys ir emocijos turi tiesioginę įtaką būsimam kūdikiui. Kuris nori jaustis laukiamas ir mylimas. Jis nori Jūsų dėmesio, švelnumo, meilės.

Nėštumas puošia moterį, suteikia gyvenimo dovaną – gimdyti. Gimdyti vaikus, naujas idėjas, projektus. Tai begalinė kūrybinė energija, kurios pagalba mes galime kurti. Pirmiausia save, priimant besąlygiškai su visa meile ir pagarba, taip pat ir kitą gyvybę, kaip Dievo dovaną.

Kiekviena akimirka ypatinga, suteikia prasmę gyvenime. Mėgaukimės šiuo ypatingu laikotarpiu kiekviena diena. Išgyvenkite ją su kaupu. Kai norite ilsėkitės, medituokite, užsiimkite dvasiniu tobulėjimu, Reiki praktika. Nes kiekviena diena išgyventa kartu atsispindės būsimo kūdikio gyvenime.

コメント


Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page