top of page
5.jpeg
Sveiki, mano vardas Rūta,
   Nuo vaikystės jaučiau trauką tam  pasauliui, kuris neapčiuopiamas. Jaučiau, kad kažkas yra daugiau, nei išorinės formos, kurias galima paliesti.  Susiklosčius tam tikrom gyvenimo aplinkybėms, nuvažiavau į pirmąjį savo seminarą toli nuo Lietuvos. Jis tapo mano sėkmės korta link gilesnio savęs pažinimo. Pajutau didelę transformacijos jėgą, kurios dėka labai pasikeičiau tiek vidumi, tiek išore.  Įgavusi daug teorinių ir praktinių žinių įkūriau "Deivių mokyklą", kurioje pradėjau vesti vieną iš programų, skirtą taisyklingos laikysenos ir elegantiškos eisenos  lavinimui. Užsiėmimų metu pastebėjau, kad kai kurioms moterims yra sunku išsitiesus vaikščioti, kad jų pečiai skirtingo aukščio, mentys nelygios. Kad jų vidinį pasaulį slegia daug rūpesčių, kurie atsispindi išorėje. Gyvenimas susiklostė taip, kad sutikau dvasinio stuburo ištiesinimo konferencijoje Vilniuje savo mokytoją, šio metodo pradininką - Piotrą Elkunovičių.  Tai ką jis pasakojo ir rodė, man buvo tarsi stebuklas. Mano pirmoji mintis buvo : "aš noriu padėti žmonėms atsitiesti, dvasiškai ir fiziškai tapti tiesiais ir sveikais". Ir man labai pasisekė, kad po savaitės kaip tik buvo suplanuotas pirmo lygio seminaras, kuriame įgijau I ir II Reiki pakopas. O mokslai ir praktika tęsėsi toliau. Šiuo metu esu ne tik Piotro Elkunovičiaus mokinė, bet ir kolegė. Kuri lygiai taip pat gali ištiesinti žmogaus dvasią ir kūną, aktyvyzuoti žmogaus savigydos jėgas, transformuoti negatyvias įtakas ir vidinius blokus. 
   Dvasisnis ištiesinimas sustiprina žmogaus sveikatą, padeda pakilti sąmonei į kitą lygį ir pajausti dieviškosios tvarkos atstatymą savo esybėje.
  "Gyvenimas yra stebuklas, Dievo dovana. Atverkime širdis ir susiliekime su visatos šviesos energija, palikdami užnugary skausmą, išgyvenimus, nuoskaudas. Būdami momente čia ir dabar gyliai įkvėpkime ir su dėkingumu iškvėpkime. Štai atėjo nauja diena pilna stebuklų!"

 

 PAGALBA VISAAPIMANČIO DVASINIO TIESINIMO LYGMENIU:

 

  • Visaapimantis energetinis dvasios, sielos ir kūno procesas - dvasinis ištiesinimas

  • Nuotolinė energetinė gydovo pagalba

  • Gyvūnų dvasinis ištiesinimas – energetinių blokų nuėmimas visuose lygmenyse

  • Išlaisvinimas nuo ankstesnių santykių krizių sukurtų blokų. Vardo išvalymas

  • Erdvių energetinis valymas (namo, buto, darbo vietos, automobilio, žemės sklypo ir kt.) nuo visų rūšių negatyvių energijų, spinduliuotės. 

  • Metamorfozinis masažas

  • Metamorfozinio masažo mokymai

   Biografija

   Rūta Černiauskaitė yra Reiki meistrė - mokytoja, tarptautinės Reiki asociacijos narė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P. Elkunovičiaus metodą specialistė, "Deivių mokyklos" įkūrėja,  meditacijų mokytoja, grožio ir sveikatos puoselėtoja, rašytoja ( "Sielos dienoraštis"). Autorinių online kursų "Išgydyk sielos žaizdas", "Čakrų valymas ir balansavimas", "Finansinių blokų transformacija", "Paleisk baimes" kūrėja ir vedėja. 

 

   Diplomai ir sertifikatai 

 

2011.10.07.  Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma bachelor of science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology".

 

2012.01.29. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras.

1 pakopa. 

 

2012.03.04. Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma  - "Psychoinformatiologist in subinformational psychotherapy", "Psychoinformatiologist in air transport security".

 

2012.05.14.  Academy of Cosmohumanism, International and European Informatization Academy's Diploma Grand Master of Science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology".

 

2012.05.20. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras " Gydančiųjų priemonių su dieviškosios dvasios jėga gaminimas". 2 pakopa. 

 

2012.05.30. Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy's Diploma - Doctor of science "Psychoanalyst in psychoinformatiology".

 

2012.07.30.  Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy's certificate "Pedagogue - Trainer of Psychoinformatiology".

 

2012.07.30. International and European Informatization Academy, Academy of Cosmohumanism. Certificate "Cosmoenioufologist"

 

012.07.30.  Academy of Cosmohumanism International and European Informatization Academy. Grand Master of Science "Psychoanalyst in Psychoinformatiology"

 

2013.11.10. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras "Gydymas kristalais dvasinės chirurgijos pagalba". 3 pakopa.

 

2014.06.08 Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras

"Spirituali alchemija - Dvasinis pakeitimas ir trukdžių pašalinimas"

 

2014.07.27. Bazinis Aura-Soma kursas. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

 

2014.09.14. Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminaras

"Dieviškosios tvarkos atstatymas" 

 

2015.04.12. Antras Aura-Soma kursas. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

 

2015 m. Reiki meistrė - mokytoja. Mokytojas Piotras Elkunovičius.

2018 m. Karuna Reiki I ir II pakopos. Dėstytoja Dalia Braziulytė.

2020 m. (Pa)sąmonės transformacija. III pakopos. Dėstytoja Victoria Shurina. 

2021 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Reiki meistrė mokytoja - Irina Kozlova.

 

2022 m. Reiki kvalifikacijos kėlimo kursai. Prancūzų Reiki meistras mokytojas - Nita Mocanu.

2022 m. Baltiškos Lilos meistrystės kursas. Baltiškos Lilos autorė - Aušra Daugelienė.

Papildomi kursai: ajurvedinis masažas, aromaterapija, neurografika, tapyba akvarele, tapyba guašu ir aliejiniais dažais. 

 

bottom of page