top of page
Ruta Cerniauskaite

Ruta Healing centre
 

 Dvasinio stuburo ištiesinimo seansai vyksta Vilniuje, Kaune ir Rokiškio raj. esančioje sodyboje Brazylija (patogu atvykti iš Panevėžio, Šiaulių, Rokiškio, Utenos).

 

   Dvasinis stuburo ištiesinimas – kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į aukštesnę dimensiją.  Tai visaapimantis procesas, kuris vyksta sielos, proto ir kūno lygmenyse.

   Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygioje padėtyje  esančių menčių, pakrypusio ar pasisukusio stuburo, netaisyklingoje padėtyje esančių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Skundžiasi nugaros ar sąnarių skausmais.  Turi sveikatos negalavimų:  širdies ritmo sutrikimus, virškinimo trakto problemas ir kitus. Dažnai patiria kasdieninį stresą, turi miego sutrikimus. 

  Žmonės, turintys tokius ar panašius simptomus, gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų dvasinį stuburą.

  Kas yra dvasinis stuburas ? Tai energetinis kanalas, kuris jungia dangaus ir žemės energijas. Jame yra išsidėstę 7 energetiniai informaciniai centrai dar vadinami čakromis. Jei susiformuoja energetiniai blokai, toje vietoje gali atsirasti užspaudimai, nugaros skausmai. 

  Dvasinio ištiesinimo metu yra nuimami energetiniai blokai, išlyginama energijos tėkmė centriniame energetiniame kanale, aktyvuojamos savigydos jėgos ir Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgijimo darbą. Metodo pagalba, kiek įmanoma, ištiesinamas stuburas, atsistato pečių ir menčių aukštis, klubų padėtis, suvienodėja kojų ilgis. Energija pereina per visą stuburą, kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Pirmieji pokyčiai stebimi iš karto, sekantys gali vykti mėnesio laikotarpyje. 

  Tinkamas bet kokio amžiaus žmogui. Galima derinti su kitomis terapijomis kaip masažas, akupunktūra, kineziterapija. Šalutinių efektų nėra. 

  Atsižvelgiant į aplinkybes, seansai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Tada atliekami 3 nuotoliniai seansai.

Pasibaigus karantinui, žmogus gali atvykti į gyvą seansą. Tai patogu gyventiems užsienyje ir šiuo metu negalintiems atvykti. 

 

  Patirkite patys dieviškosios tvarkos atstatymą per dvasinį ištiesinimą !

Dvasinis tiesinimas

Kitokiu žvilgsniu​

  Italų mokslininkas Danielis Gulas aparatais įrodė, kad dvasinio ištiesinimo metu susiformuoja debesų pavidalo subtilioji energija, plintanti iš gydūno širdies ar iš rankų ir įeina į paciento kūną. Tai sūkurinės-torzinės bangos. Baigus procedūrą paciento aura tampa ryškesnė, harmoningesnė, pagausėja biofotonų skaičius.

 

  Termografiniai tyrimai parodė, kad nugaros temperatūra pakyla 0,5-1 laipsniu. Gydymo momentu aukščiausi energijos virpesių dažniai užfiksuoti paciento širdies plote. Ir kiti moksliniai tyrimai rodė, kad teigiama energija išaugo, o neigiama sumažėjo.

 

  Žmogus po ištiesinimo privalo gyventi kitaip, džiaugtis gyvenimu, puoselėti meilę. Jei jis nesikeis, vėl gali grįšti į buvusią būklę. "Jei padėsi pats sau, tuomet tau padės ir Dievas". Jurgis Brėdikis "Kitokiu žvilgsniu 2". 

Energetinis seansas

  • Nuima energetinius blokus centriniame energetiniame kanale

  • Transformuoja neigiamas informacines energijas į teigiamas

  • Išslaisvina nuo įsisenėjusių vidinių blokų, programų

  • Išlygina energijos tekėjimą stubure ir visuose energetiniuose centruose

  • Gerina visų organų ir sistemų darbą

  • Harmonizuoja vidinę būseną

 

   Seanso metu aktyvuojamos savigydos jėgos, gerinama organizmo funkcijų ir organų veikla, harmonizuojama vidinė būsena.  Atstatoma ir tolygiai paskirstoma vidinė energetinė pusiausvyra. Gerėja dvasinė ir fizinė sveikata.

  Seanso trukmė 1 -1,5 val. Gali vykti tiesioginiu arba nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į situaciją, žmogaus buvimo vietą ir galimybes atvykti. 

 

Kai tu ištiesi ranką,

Norėdamas kitam pasitarnauti,

Jam padėti,

Jį paguosti ir padrąsinti,

Tuomet Dievas bus su tavimi…

​Dvasinio tiesinimo procesas

    Gyduolio seansas prasideda nuo Dieviškosios tvarkos atkūrimo žmoguje. Seanso metu nuimami energetiniai blokai. Todėl dvasia, siela ir kūnas gali natūraliu būdu, be prisilietimo atsitiesti.

   Šis gilus atsitiesimo pojūtis veda prie didelio sąmonės praplėtimo, kuriame ir atsiranda savigydos jėga. Ši patirtis yra svarbi žmogaus galimybė vėl atrasti Dievą, kuris yra visur ir visada. 

   Dvasinis stuburo ištiesinimas vyksta maloniai. Žmogus dažnai pajaučia malonų atsipalaidavimą ir pasikeitimą kūne. Seanso metu vyksta didžiulis energijos pakėlimas, kuris  įgalina tolesnį fizinį ir dvasinį vystymąsi. Šio vystymosi sąlygotas laisvos energijos srautas stimuliuoja žmogaus gyvybinę energiją ir ji gali laisvai toliau skleistis. Blokai ir iki šiol buvę šablonai gali išnykti, nes ši gyvybinė energija yra savireguliuojanti.

 

   Niekur kitur taip nepasireiškia gamtos regeneracinė jėga, kaip visaapimančiame dvasiniame gydyme, kuris veikia bet kurio amžiaus žmogų.

 

   Mieli tėvai! Jei dvasinis ištiesinimas įvyksta ankstyvame vaiko amžiuje, Jūs padedate jam sukurti sveiko gyvenimo sąlygas.

   Viskas vyksta savo laiku, nes laikas yra Dievo rankose. Taip buvo ir bus visada. Kai jūs gausite šią informaciją, tai reiškia, kad atėjo laikas Jums išsitiesinti, nes atsitiktinumų nėra.

Dvasinis tiesinimas - video
Atsiliepimai 

 

   "Jau vaikystėje kūprindavausi, mama visada primindavo, kad reikia ištiesti nugarą, bet pamiršdavau. Ilgainiui pastebėjau, kad mano mentys išsikišusios ir sunku jas ištiesti. Bandžiau tiesiai vaikščioti, sėdėti, bet kai tau jau netoli 30 sunkoka atstatyti stuburą. Taigi smalsumo vedina nusprendžiau ateiti į dvasinio tiesinimo seansą.

  Gyduolė Rūta išmatavo mano nugarą, kojas, dubens kaulus ir parodė, kad dėl iškrypusio stuburo dešinė koja 1 cm trumpesnė, menčių aukštis taip pat skyrėsi 1,5 cm.

   Pats tiesinimo procesas truko apie keleta sekundžių. Neįtikėtina, bet po to išmatavus kūną, visi neatitikimai dingo. Namo grižau labai geros nuotaikos ir tą patį vakarą ištyrinėjau savo kūną pati, norėjau dar kartą įsitikinti tuo, kas buvo padaryta.

   Praėjo mėnuo ir aš vis pagaunu save sėdint, vaikštant ar darant kokius tai darbus tiesia nugara. Negaliu atsidžiaugt šiuo stebuklu!
   Labai Tau dėkinga, Rūta!"

  "Aš atsigaunu su nugara ir savo būsenom ! Ačiū ! 

  Norėčiau pirmą pasakyti labai svarbų dalyką iškilus man problemom ir išsiaiškinus, kad mums gyvai neišeis susitikti, Rūta iškart sugalvojo, daryti nuotoliniu budu, labai lanksčiai susiderinom, nekilo jokiu bėdu, viskas labai lengai ir paprastai ! Prieš ir po senso gaudavau skambutį, kur mes gan ilgai aptardavom problemą ir jos sprendimo būdus. Taip pat dar paanalizuodavom kitas temas. 

  Pats procesas, kažkas labai įspūdingo. Jaučiasi energijų vaikčiojimai, per kūna eina šiurpuliukai, kai kurias vietas pradėdavo kutenti, labai malonūs jausmai ! :)

  Šitas būdas manau sutaupo daug laiko ir manau yra toks pat efektyvus kaip ir realus susitikimas." 

                                                                                                                                              Daugiau atsiliepimų

​Svarbi informacija

    Dvasinis gydovas nėra tradicinės medicinos gydytojas. “Dvasinis ištiesinimas” yra išskirtinai dvasinis procesas ir tai nėra gydytojo darbas klasikine prasme.

 

  Seansas neatstoja apsilankymo pas gydytoją ir nėra nustatomos jokios diagnozės. Nors “Dvasinis ištiesinimas” padarė tūkstančiams žmonių tikrus stebuklus, dvasinis gydovas negali duoti jokių pažadų išgydyti, kadangi savigydos jėgos kiekviename žmoguje veikia individualiai.

bottom of page