(PA)SĄMONĖS TRANSFORMACIJA

Butterfly

                                                                              Nuotoliniai seminarai

  „Asmeninės pasąmonės turinį sudaro sąmonės į pasąmonę „išstumti“ tokie psichiniai reiškiniai, kurie žmogui nemalonūs arba kurie dėl moralinės aplinkos poveikio labai nepatogūs ir nepriimtini, – tai primityvūs jusliniai instinktai, liguistos nuotaikos bei idėjos, įvairios fobijos, pradingę arba tyčia užmiršti skausmingi atsiminimai bei vaizdiniai, įvairūs jusliniai suvokiniai, kurie nepakankamai subrendę ir per silpni, kad pasiektų sąmonę. O tas vadinamasis „išstūmimas“ – tai tam tikras gynybinis psichikos procesas, kuris veikia žmoguje visą gyvenimą.” C.G. Jungas.

  (Pa)sąmonės transformacijos seminarai ir individualūs seansai padės Jums išeiti iš užburto rato, atrasti ir transformuoti Jūsų pasąmonėje glūdinčius blokus ir prisipildyti aukštų vibracijų energija. Susitikimo metu galima pajausti savo natūralią prigimtį, kai atkrenta atitinkami mąstymo šablonai, kitų žmonių įtakos, balsai, tada keičiasi žmogaus pasaulėžiūra, charakteris ir mąstymas.

 

  Žmogaus sistemą galima būtų prilyginti kompiuteriui, kurį reikia atnaujinti, peržiūrėti senas proramas ir jas perinstaliuoti. Jei žmogus neužsiima saviugda, jo mąstymas gali būti prilyginamas praeito amžiaus mąstymui.

Savo sistemos viduje galima "įdiegti" naujas programas, kurios padės pakeisti senas programas ( kurios jau nebereikalingos ), požiūrį, tam tikras savybes.  Kurių pagalba mes galime pasiekti sėkmę visose gyvenimo srityse ir  pastiprinti dvasinę bei fizinę būseną. 

  Seminarai ir individualūs seansai padės prieiti prie priežastinio lygmens ir atrasti priežastį, kodėl sveikata griūva, santykiai nesiseka, atsiranda finansinės problemos, kaupiasi skolos, kūrybinis potencialas užblokuotas, sunku kalbėti, išreikšti save, nėra intuicijos ir ryšio su visata ir t.t.  Taip pat  ši praktika padeda išgydyti sielos žaizdas, transformuoti nuodus į nektarą. 

  Tokio darbo neįmanoma atlikti loginio mąstymo erdvėje, tik tai, kai išeiname už savo ribojančio mąstymo ribų prasideda tikroji kelionė savęs link pažinimo. Šiuo atveju aš būsiu tik vedlė, visą darbą Jūs atliksite patys. 

  

 

  Balandžio 10 d. 10 val. dovana "Sąmonės transformacijos meditacinė praktika" online. Šios praktikos metu keliausime į savo vidinį pasaulį, transformuosime pasąmonėje glūdinčius blokus, kurie trukdo mums laisvai ir laimingai gyventi. Atsinaujinsime ir prisipildysime aukštų vibracijų energijomis. 

Dalyvavimas nemokamas.

Registracija: https://forms.gle/Jb4Fbph3L4VTtHPR7

  Balandžio 16-17-18 d. seminarai online "Gimimo transformacija"

 

Balandžio 16 d. 19 val. Mediatyvinė praktika "Gimimo transformacija"

Balandžio 17 d. 10 val. Teorija + praktika "Metamorfinis metodas" + metodinė medžiaga

Balandžio 18 d  10 val. Mediatyvinė praktika "Sąmonės lygmenys"

Programa: https://www.dvasinistiesinimas.lt/gimimo-transformacija

Registracija: https://forms.gle/pRmrbtMUtLX4tofU7

  Seminarus ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė.

FB: Ruta Healing centre | Facebook
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Informacija ir registracija: +370633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.comwww.dvasinistiesinimas.lt

Prisijunk prie mūsų
  • YouTube
  • Dieviškas stuburo ištiesinimas
  • Healing centre

Užsisakyk naujienlaiškį

+370 6 33 00011   | 

 Lithuania  © 2021 Dvasinis tiesinimas