Reiki I pakopos mokymai Online / Meditacijos

Nuo lapkričio 16 d. 19 val.                                                                                                                                                                                                     

  Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

  Reiki mokymai online - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių. Jūsų prašymu, pirmą kartą mokymai vyks online, nes ne visi gali atvykti ir dalyvauti. Esant tokiai situacijai norime, kad kiekvienas galėtų padėti sau ir kitiems jau dabar. 

  Mokymų  metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.  Šie mokymai yra skirti pradedantiems, pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose, bei norintiems atnaujinti anksčiau įgytas Reiki žinias ir praktikas. 

 

Reiki mokymai online

 Reiki I pakopos mokymų online programa
 

 • Reiki istorija, filosofija ir sistema

 • Reiki simbolis

 • Iniciacijos: pagal galimybes gyvai arba nuotoliniu būdu

 • Gašo-Reiki meditacija 

 • Pilnas savigydos seansas sau 

 • 5 Reiki principai

 • Reiki seansų specifika 

 • Žmogaus sistemos subtilioji anatomija

 • Čakrų balansavimo metodai 

 • Pilnas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Trumpas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Įsižeminimo praktika

 • Mokymosi medžiaga

 • Diplomai  

   Gyva iniciacija gali būti suteikiama ir vėliau atvykus į Ruta Healing Centre Vilniuje. Kartojantiems kursą bus suteikiamos papildomos iniciacijos, kad pastiprinti Reiki energijos kanalą. 

  Mokymus ves:

  Rūta Černiauskaitė - Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė, ( pa )sąmonės transformacijos meistrė. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  Jūsų atsiliepimai:

 

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

 

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena

 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

 

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 

"Sveiki, noriu padėkoti Rūtai už žinias ir praktikas. Tai yra didžiulis ir nepamatuojamos vertės turtas iš protėvių kiekvieno gyvenimo kelionėje. Svarbu skirti laiko sau, ugdyti savistabą, nukreipti valią tinkama linkme, palaikyti ryšį su Dievu. Visa tai ir dar daugiau radau Reiki seminare ir tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasirūpinti savimi. Taip pat dėkoju visiems kas kartu dalyvavo seminare, buvo nerealu☺️" Gytis


  Papildomos paslaugos:

• Nuotolinė energetinė diagnostika

• Nuotolinis Reiki seansas
• Nuotolinis dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Sąmonės transformacijos individualus seansas 

  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą.


  Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu laiku. 

  Mokymai online vyks: 

Lapkričio 16 d. 19 val. Kas yra Reiki ?

Lapkričio 18 d. 19 val. Reiki simbolis

Lapkričio 23  d. 19 val. Reiki istorija

Lapkričio 25 d. 19 val. Savigydos praktika

Lapkričio 30 d. 19 val. Reiki principai

Gruodžio 2 d. 19 val. Žmogaus informacinė - energetinė sistemą

Gruodžio 7 d. 19 val. Čakrų balansavimo metodai

Gruodžio 9 d. 19 val. Reiki priesakai

Gruodžio 14 d. 19 val. Užsipildymas Reiki energija

Gruodžio 16 d. 19 val. Reiki pilnas ir trumpas seansas kitam žmogui

  Bonusai:

 • Gydomoji meditacija

 • Įsižeminimo meditacinė praktika

 • Meditacija "Dangus - Žemė"

 • Tylos meditacija

  

  Inciacijos bus atliekamos individualiai pagal sutartą iš anskto laiką esant galimybei gyvai.

                   
   Mokymų kaina
· 120 Eur

· Anksčiau dalyvavusiems mokymuose pas mus ir norintiems pakartoti kursą - 70 Eur

· Baigusiems Reiki I pakopą kitoje mokykloje ir kartojantiems kursą - 100 Eur

 


  Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞​  Informacija ir registracija: https://forms.gle/uVCY8mixr2ijvpiAA


Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt