Reiki I pakopos mokymai online nuo liepos 19 d.                                                                                                                                                                                                

  Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

  Reiki mokymai online - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių. Jūsų prašymu, pirmą kartą mokymai vyks online, nes ne visi gali atvykti ir dalyvauti. Esant tokiai situacijai norime, kad kiekvienas galėtų padėti sau ir kitiems jau dabar. 

  Mokymų  metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.  Šie mokymai yra skirti pradedantiems, pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose, bei norintiems atnaujinti anksčiau įgytas Reiki žinias ir praktikas. 

Reiki mokymai online

 Reiki I pakopos mokymų online programa

 • Reiki istorija, filosofija ir sistema

 • Reiki simbolis, hieroglifo reikšmė

 • Iniciacijos: pagal galimybes gyvai arba nuotoliniu būdu

 • Gašo-Reiki meditacija 

 • Pilnas savigydos seansas sau 

 • 5 Reiki principai

 • Reiki seansų specifika 

 • Žmogaus sistemos subtilioji anatomija

 • Čakrų valymo ir balansavimo metodai 

 • Pilnas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Trumpas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Įsižeminimo praktika

 • Mokymosi medžiaga

 • Diplomai  

   Gyva iniciacija gali būti suteikiama ir vėliau atvykus į Ruta Healing Centre Vilniuje. Kartojantiems kursą bus suteikiamos papildomos iniciacijos, kad pastiprinti Reiki energijos kanalą. 

  Mokymus ves:

  Rūta Černiauskaitė - Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa) sąmonės transformacijos meistrė. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  Jūsų atsiliepimai:

  "Noriu padėkoti už pravestas Reiki pirmos pakopos pamokas.

Jos padėjo labiau susipažinti su dvasiniu pasauliu, pažinti save, tapau atlaidesne kitiems. Su šiomis pamokomis įgijau pasitikėjimą savimi, atradau vidinę ramybę. Į pasaulį pradėjau žiūrėti kitu žvilgsniu , jausmas nuostabus ir gyvenimas tapo skaidresnis.

 Nuoširdžiausias dėkui ir su nekantrumu lauksiu antros pakopos studijų. Ačiū, kad esi miela Rūta".

Lidija

  "Dalinuosi apie Reiki l pakopos mokymus.

"Genys margas- pasaulis dar margesnis". Tai byloja išmintis. Šiuo metu yra didelė pasiūla įvairių dvasinių mokyklų. Labai svarbu intuityviai jausti ko nori.

Dvasingumas- tai procesas.

  Aš taip pat gilinuosi į save. Galvojau apie Reiki. Atėjo momentas realizuoti tai realybėje. Facebook paskyroje suradau Reiki meistrės, mokytojos Rūtos organizuojamus Reiki l pakopos mokymus.

  Esu laiminga ir dėkinga už suteiktas žinias apie Reiki japonų daktarą, meistrą, Reiki sistemos pradininką Mikao Usui. Taip pat apie Reiki istoriją, principus, praktikas- meditacijas, taip pat už metodinę medžiagą atsiųstą paštu. Žinių dėka dar labiau pažinau save, supratau kūno siunčiamus signalus, suvokiau kaip padėti sau būti harmonijoje su savimi ir su kitais žmonėmis.

  Mokytoja- meistrė Rūta medžiagą perteikia labai aiškiai, suprantamai, šviesiai ir skaidriai. Mokymų metu atsako į iškilusius klausimus, palaiko ir veda. Dėkoju.

Pagarbiai,

Rasa."

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime".

Jelena

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki."

Aleksandr 

"Sveiki, noriu padėkoti Rūtai už žinias ir praktikas. Tai yra didžiulis ir nepamatuojamos vertės turtas iš protėvių kiekvieno gyvenimo kelionėje. Svarbu skirti laiko sau, ugdyti savistabą, nukreipti valią tinkama linkme, palaikyti ryšį su Dievu. Visa tai ir dar daugiau radau Reiki seminare ir tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasirūpinti savimi. Taip pat dėkoju visiems kas kartu dalyvavo seminare, buvo nerealu☺️"

Gytis  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems. Tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą.

  Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu laiku. 

Dėmesio, tie, kurie nesinaudoja Facebook, pasiūlysime kitą alternatyvą. 

Nuotoliniai mokymai prasidės 2022 liepos 19 d. 

Liepos 19 d. 19 val. Kas yra Reiki ?

Liepos 21 d. 19 val. Reiki simbolis

Liepos 26 d. 19 val. Reiki istorija

Liepos 28 d. 19 val. Savigydos praktika

Rugpjūčio 2 d. 19 val. Reiki principai

Rugpjūčio 4 d. 19 val. Žmogaus informacinė - energetinė sistema

Rugpjūčio 9 d. 19 val. Čakrų balansavimo metodai

Rugpjūčio 11 d. 19 val. Reiki priesakai

Rugpjūčio 16 d.19 val. Užsipildymas Reiki energija

Rugpjūčio 18 d. 19 val. Reiki pilnas ir trumpas seansas kitam žmogui

  Dovanos:

 • Reiki gydomoji meditacija

 • Įsižeminimo meditacinė praktika

 • Meditacija "Dangus - Žemė"

 • Tylos meditacija

 • Gašio meditacija

  

  Iniciacijos bus atliekamos individualiai. 

                   
 Mokymų kaina
· 130 Eur

· Anksčiau dalyvavusiems mokymuose pas mus ir norintiems pakartoti kursą - 80 Eur

· Baigusiems Reiki I pakopą kitoje mokykloje - 100 Eur

 
  Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞

Dalyvių skaičius yra ribotas, nes su kiekvienu žmogumi dar dirbsime atskirai. 

​  Registracija: https://forms.gle/uVCY8mixr2ijvpiAA

  Papildomos paslaugos:

• Nuotolinis arba tiesioginis Reiki seansas
• Nuotolinis arba tiesioginis dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Nuotolinis arba tiesioginis (pa)sąmonės transformacijos seansas 


  Informacija: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt