Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

Reiki

Ruta Healing Centre seminarai

  

  • Reiki I pakopos mokymai Shoden 

  • Reiki II pakopos mokymai Okuden

  • Reiki III pakopos mokymai Shinpiden

  • Reiki mokymai SPA ir grožio specialistams

  • Metamorfozinis  masažas

  • Gydančių kortelių gamyba

  • Kristalų galia

  • Reiki ratai online 

                      Mokymai vyksta individualiai arba grupėse, gyvai arba internetu, lietuvių, rusų, anglų kalbomis. 

Reiki mokymai

energy-healing-session.jpg

Reiki kvalifikacijos kėlimo kursas

                  Reiki ratas online
 Kviečiame Reiki praktikus pagilinti žinias ir pakelti Reiki kvalifikaciją.
  Plačiau apžvelgsime Reiki sistemą,  atliksime meditacijas, savigydos seansus ir kitas praktikas Reiki energijos tėkmėje. 
  Prisijungti gali visi norintys, turintys iniciaciją į Reiki. 

Ruta

16/05/2022

  SHODEN - Reiki I pakopa

  Reiki - universali gyvybinė energija, kurią galime naudoti savigydai, energijų atstatymui ir balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Seminaro metu gilinsimės į Reiki filosofiją, atrasime universalų raktą prie neišsenkančio gyvybinės energijos šaltinio. 

234681-1756x1169-reiki-healing.jpg

20/06/2022

  Reiki OKUDEN - vidinis mokymas

  Okuden tai vidinis mokymas, o simboliai – raktas. Laikas ir erdvė neturi reikšmės. Žmogus gali pradėti dirbti už laiko ir erdvės ribų. Reguliariai praktikuojant žmogus, jo subtilieji kūnai, čakros išsivalo, harmonizuojasi, prisipildo šviesos energija. To pasekoje mes atrandame ryšį su aukščiausiuoju Aš. 

Reiki energija

 Reiki energija teka kaip vanduo į mūsų aurą, organus ir sistemas ir pirmiausia užpildo giliausias vietas, kurios labiausiai reikalauja dėmesio. Paskui energija kyla ir pripildo visą mūsų esybės indą gyvybine energija. Kuri ne tik valo, bet ir transformuoja, nuima įtampas ir energetinius blokus, sveikatina mūsų organizmą. Užpildo meile ir šviesa kiekvieną mūsų ląstelę.

  Kiekvienas Reiki seansas gali būti kitoks. Pirmą kartą atliekant seansą sprendžiasi svarbiausios problemos tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygmenyse. Sekančiuose seansuose žmogus jaučiasi labiau atsipalaidavęs, išsilaisvinęs nuo energetinių blokų. Todėl energija teka laisvai be trukdžių ir toliau atlieka savo darbą. Priklausomai nuo problemos pobūdžio ir laiko, organizmo ir visos sistemos atstatymui reikalingas laikas. Todėl Jums rekomenduojame tiesioginių arba nuotolinių Reiki seansų kursą.

Reiki stovykla 1.jpg
Reiki gydymo įstaigose

  Gydymo įstaigose šis metodas dažniausiai naudojamas, kaip papildoma priemonė, šalia įprastų medicinos procedūrų. 2008 m. dienraštis „USA Today“ paskelbė, kad apie 15 proc. (daugiau nei 800) JAV ligoninių savo nuolatinėje praktikoje taiko Reiki metodą. Šveicarijoje už Reiki seansus sumoka sveikatos draudimas, Prancūzijoje Reiki skiriamas vėžiu sergantiems žmonėms ir reabilitacijos klinikose. Reiki metodą gydytojai pripažino dėl to, kad jis padeda ligoniams pasveikti, naudojant mažiau vaistų, sumažėja jų pašalinis poveikis, komplikacijų skaičius po operacijų, pagerėja ligonių būklė po chemoterapijos, pasitaiso jų nuotaika.

Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja
Reiki meistrė mokytoja
Kas yra Reiki ?