Reiki seansai

Reiki mokymai

Dvasinis stuburo ištiesinimas

 

Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

       

 

   Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

Ruta Healing Centre seminarai

  

  • Reiki I pakopos mokymai Shoden 

  • Reiki II pakopos mokymai Okuden

  • Reiki III pakopos mokymai Shinpiden

  • Reiki mokymai SPA ir grožio specialistams

  • Metamorfozinis  masažas

  • Gydančių kortelių gamyba

  • Kristalų galia

                                           Mokymai vyksta individualiai arba grupėse lietuvių, rusų, anglų kalbomis. 

Reiki I pakopos mokymai

Vilnius

Rugsėjo 12-13 d. "Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose". Reiki - universali gyvybinė energija, kurią galime naudoti savigydai, energijų atstatymui ir balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Seminaro metu gilinsimės į Reiki filosofiją, atrasime universalų raktą prie neišsenkančio gyvybinės energijos šaltinio. 

Reiki I pakopos mokymai online

Seminaras vyks internetu

Rugsėjo 22 d. 19 val. Jūsų prašymu, pirmą kartą seminaras vyks online. Seminaro metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.  Šis seminaras skirtas tiek pradedantiems, tiek pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose.

Please reload

 Reiki energija teka kaip vanduo į mūsų aurą, organus ir sistemas ir pirmiausia užpildo giliausias vietas, kurios labiausiai reikalauja dėmesio. Paskui energija kyla ir pripildo visą mūsų esybės indą gyvybine energija. Kuri ne tik valo, bet ir transformuoja, nuima įtampas ir energetinius blokus, sveikatina mūsų organizmą. Užpildo meile ir šviesa kiekvieną mūsų ląstelę. Kiekvienas Reiki seansas gali būti kitoks. Pirmą kartą atliekant seansą sprendžiasi svarbiausios problemos tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygmenyse. Sekančiuose seansuose žmogus jaučiasi labiau atsipalaidavęs, išsilaisvinęs nuo energetinių blokų. Todėl energija teka laisvai be trukdžių ir toliau atlieka savo darbą. Priklausomai nuo problemos pobūdžio ir laiko, organizmo ir visos sistemos atstatymui reikalingas laikas. Todėl Jums rekomenduojame Reiki seansų kursą.

  Gydymo įstaigose šis metodas dažniausiai naudojamas, kaip papildoma priemonė, šalia įprastų medicinos procedūrų. 2008 m. dienraštis „USA Today“ paskelbė, kad apie 15 proc. (daugiau nei 800) JAV ligoninių savo nuolatinėje praktikoje taiko Reiki metodą. Šveicarijoje už Reiki seansus sumoka sveikatos draudimas, Prancūzijoje Reiki skiriamas vėžiu sergantiems žmonėms ir reabilitacijos klinikose. Reiki metodą gydytojai pripažino dėl to, kad jis padeda ligoniams pasveikti, naudojant mažiau vaistų, sumažėja jų pašalinis poveikis, komplikacijų skaičius po operacijų, pagerėja ligonių būklė po chemoterapijos, pasitaiso jų nuotaika.

Prisijunk prie mūsų
  • YouTube
  • Dieviškas stuburo ištiesinimas
  • Healing centre

Užsisakyk naujienlaiškį

+370 6 33 00011   | 

 Lithuania  © 2020 Dvasinis tiesinimas