Reiki II pakopos mokymai Okuden

Vidinis mokymas

 

Kiekviena gyva būtybė turi sugebėjimą pati save išgydyti…

Todėl savigyda nėra joks stebuklas !

Savigyda yra natūralus procesas, kylantis iš darnaus dvasios, kūno ir neišsemiamos sielos jėgos ryšio. Kai pasiekiame šią būseną, mus ima gydyti vidinė ramybė !

Reiki II pakopos mokymai

Reiki II pakopos mokymų programa

 

 

Šeštadienis 10-18 val. 
 

 • Reiki II pakopa. Simboliai, kilmė, filosofija

 • Simbolių mokymasis, reikšmė, naudojimas

 • Iniciacija

 • Reiki simbolių naudojimas darbui su savimi, su kitu žmogumi

 • Praktinis darbas porose

Sekmadienis 10-17 val. 

 • Afirmacijų naudojimas Reiki seansuose. Darbas porose

 • Nuotolinis gydymo seansas

 • Santykių harmonizavimas

 • Patalpų ir automobilio valymas naudojant Reiki simbolius

 • Egzaminas

 • Namų darbai

  Šis seminaras skirtas tik Reiki I pakopą baigusiems žmonėms

  Reiki II pakopa – svarbus žingsnis Reiki praktikoje. Okuden tai vidinis mokymas, o simboliai – raktas. Laikas ir erdvė neturi reikšmės. Žmogus gali pradėti dirbti už laiko ir erdvės ribų. Reguliariai praktikuojant žmogus, jo subtilieji kūnai, čakros išsivalo, harmonizuojasi, prisipildo šviesos energija. To pasekoje mes atrandame ryšį su aukščiausiuoju Aš. Išvalome pasąmonę nuo šešėlių, programų, transformuojame neigiamas energijas į teigiamas ir pripildome save aukščiausia visatos gydomąja energija. Kuri įgalina pasikeitimą mumyse visuose lygmenyse.

  Reiki II pakopa leis veikti aukštesniame lygmenyje, sustiprins Jūsų gydomąsias galias. Į pagalbą ateis trys Reiki simboliai, kurie leis aktyvyzuoti jėgas, nuimti mentalinius ar emocinius blokus,  pakrauti vandenį, maistą ar kitus daiktus, suteiks techniką kaip dirbti gyliau su savimi ar kitu žmogumi tiesiogiai ar nuotoliniu būdu, harmonizuoti tarpusavio santykius, išvalyti patalpas ar automobilį.

  Sustiprins meilės, šviesos ir galios energijas. Suteiks apsaugą ir tvirtą vidinį stuburą.

  Papildomos paslaugos:

• Reiki individualus seansas

• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Sąmonės transformacijos individualus seansas 

Seminaro metu taikomos ypatingos nuolaidos

  Seminarą ves:

 Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre įkūrėja. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. ​

  Jūsų atsiliepimai:

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena. 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 


BENDRA INFORMACIJA

Vieta: Švitrigailos 8-217, Vilnius


Data: 

Laikas: 10-18 val., pietų pertrauka 13-14 val. 

Seminaro kaina: 

· 160 Eur

Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞

Informacija ir registracija:
Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt