Reiki II pakopos mokymai Okuden

Vidinis mokymas

Lapkričio 5-6 d. Vilniuje

 

Kiekviena gyva būtybė turi sugebėjimą pati save išgydyti…

Todėl savigyda nėra joks stebuklas !

Savigyda yra natūralus procesas, kylantis iš darnaus dvasios, kūno ir neišsemiamos sielos jėgos ryšio. Kai pasiekiame šią būseną, mus ima gydyti vidinė ramybė !

Reiki II pakopos mokymai

Reiki II pakopos mokymų programa

 

 

Šeštadienis 10-18 val. 
 

 • Reiki II pakopa. Simboliai, kilmė, filosofija.

 • Simbolių mokymasis, reikšmė, naudojimas.

 • Meditacijos su simboliais.

 • Reiki simbolių praktiniai naudojimo būdai.

 • Praktinis darbas porose.

Sekmadienis 10-17 val. 

​​

 • Reiki šventi garsai.

 • Reiki nuotolinių seansų atlikimo eiga. Praktika. 

 • Santykių harmonizavimo praktika.

 • Patalpų ir automobilio valymas naudojant Reiki simbolius.

 • Afirmacijų naudojimas Reiki seansuose. Darbas porose.

 • Egzaminas.

 • Namų darbai.

  Šis seminaras skirtas tik Reiki I pakopą baigusiems žmonėms

  Reiki II pakopa – svarbus žingsnis Reiki praktikoje. Okuden tai vidinis mokymas, o simboliai – raktas. Laikas ir erdvė neturi reikšmės. Žmogus gali pradėti dirbti už laiko ir erdvės ribų. Reguliariai praktikuojantis, žmogus, jo subtilieji kūnai, čakros išsivalo, harmonizuojasi, prisipildo šviesos energija. To pasekoje mes atrandame ryšį su aukščiausiuoju Aš. Išvalome pasąmonę nuo šešėlių, programų, transformuojame neigiamas energijas į teigiamas ir pripildome save aukščiausia visatos gyvybine energija. Kuri įgalina pasikeitimą mumyse visuose lygmenyse.

  Reiki II pakopos mokymai leidžia veikti aukštesniame dvasiniame lygmenyje. Reiki meistras pastiprina Jūsų Reiki energiją ir gydomąsias galias. Į pagalbą ateina trys Reiki simboliai, kurie leidžia aktyvuoti ir dar labiau pastiprinti energiją, nuimti mentalinius ir emocinius blokus, siųsti Reiki energiją nuotoliniu būdu kitam žmogui, siųsti Reiki energiją į praeiti ir gydyti praeities nuoskaudas, siųsti energiją į ateitį, į ateities projektus, harmonizuoti tarpusavio santykius, išvalyti patalpas ar automobilį. 

  Sustiprina meilės, šviesos ir galios energijas. Suteikia apsaugą ir tvirtą vidinį stuburą.

  Papildomos paslaugos:

• Reiki individualus seansas

• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Sąmonės transformacijos individualus seansas 

  Seminarą ves:

Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre įkūrėja. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. ​

  Jūsų atsiliepimai:

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena. 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 


  BENDRA INFORMACIJA

Vieta: 
Ifeel vidinių atradimų studija, A. Jakšto 11-17, Vilnius. 


Data: lapkričio 5-6 d. 

Laikas: lapkričio 5 d. 10-18 val., lapkričio 6 d. 10-17 val.

Pietus galima bus užsisakyti į vietą. 

Seminaro kaina: 

· 160 Eur

Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞

 

Registracija: https://forms.gle/Tdw9ZRqp8mmf6xoDA

Informacija ir registracija:
Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt