Reiki I pakopos mokymai Online

Meditacijos

                                                  Lapkričio 11 d. 19 val.                                                       

                                                                                                                                                 

                                                      Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

       Reiki mokymai online - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių. Jūsų prašymu, pirmą kartą mokymai vyks online, nes ne visi gali atvykti ir dalyvauti. Esant tokiai situacijai norime, kad kiekvienas galėtų padėti sau ir kitiems jau dabar. 

   Mokymų  metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.  Šie mokymai yra skirti pradedantiems, pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose ir norintiems atnaujinti anksčiau įgytas žinias ir praktikas. 

 

Reiki mokymai online

                                                               Reiki I pakopos mokymų online programa
 

 • Reiki istorija, filosofija ir sistema

 • Nuotolinė iniciacija į Reiki I pakopą

 • Gašo-Reiki meditacija 

 • Pilnas seansas sau 

 • 5 Reiki principai

 • Reiki seansų specifika 

 • Pilnas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Žmogaus sistemos subtilioji anatomija

 • Čakrų balansavimo metodai 

 • Trumpas Reiki seansas kitam žmogui / Demonstravimas

 • Įsižeminimo praktika

 • Mokymosi medžiaga

 • Diplomai 

 • Gyva iniciacija atvykus į Ruta Healing Centre Vilniuje

  Mokymus ves:

  Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre įkūrėja.  www.dvasinistiesinimas.lt, www.healingcentre.eu 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  Jūsų atsiliepimai:

 

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

 

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena

 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

 

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 

"Sveiki, noriu padėkoti Rūtai už žinias ir praktikas. Tai yra didžiulis ir nepamatuojamos vertės turtas iš protėvių kiekvieno gyvenimo kelionėje. Svarbu skirti laiko sau, ugdyti savistabą, nukreipti valią tinkama linkme, palaikyti ryšį su Dievu. Visa tai ir dar daugiau radau Reiki seminare ir tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasirūpinti savimi. Taip pat dėkoju visiems kas kartu dalyvavo seminare, buvo nerealu☺️" Gytis


  Papildomos paslaugos:

• Nuotolinė energetinė diagnostika

• Nuotolinis Reiki seansas
• Nuotolinis dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Sąmonės transformacijos individualus seansas 

  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą.

  Bonusas: meditacinės energetinės praktikos + 21 dienos vedimas po seminaro. 


  BENDRA INFORMACIJA

  Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu laiku. 

 
  Mokymai online vyks:  11.11. 19 val., 11.14. 11 val., 11.18. 19 val., 11.21. 11 val., 11.25. 19 val.

  

  Dalyvių prašymu, laikas gali būti koreguojamas eigoje. 

  Inciacijos bus atliekamos individualiai pagal sutartą iš anskto laiką. 

                   
   Mokymų kaina
· 120 Eur

· Anksčiau dalyvavusiems mokymuose pas mus ir norintiems pakartoti kursą - 50 Eur

 
  Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞

​  Informacija ir registracija:
Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.comwww.dvasinistiesinimas.lt

Prisijunk prie mūsų
 • YouTube
 • Dieviškas stuburo ištiesinimas
 • Healing centre

Užsisakyk naujienlaiškį

+370 6 33 00011   | 

 Lithuania  © 2020 Dvasinis tiesinimas