Reiki II pakopos mokymai online 

Okuden - vidinis mokymas

 

Pradžia birželio 20 d. 19 val. 

 

Kiekviena gyva būtybė turi sugebėjimą pati save išgydyti…

Todėl savigyda nėra joks stebuklas!

Savigyda yra natūralus procesas, kylantis iš darnaus dvasios, kūno ir neišsemiamos sielos jėgos ryšio. Kai pasiekiame šią būseną, mus ima gydyti vidinė ramybė!

Reiki II pakopos mokymai online

Reiki II pakopos mokymų programa Online

 • Reiki II pakopa. Simboliai, kilmė, filosofija

 • Simbolių mokymasis, reikšmė, naudojimas

 • Reiki simbolių naudojimas darbui su savimi. Praktika

 • Reiki simbolių naudojimas darbui su kitu žmogumi. Praktika

 • Reiki šventi garsai

 • Afirmacijos. Darbas porose. Praktika

 • Nuotolinis gydymo seansas. Darbas porose

 • Santykių harmonizavimo praktika

 • Patalpų ir automobilio valymas naudojant Reiki simbolius

 • Egzaminas

 • Namų darbai

   Šis seminaras skirtas tik Reiki I pakopą baigusiems žmonėms. 

   Iniciacijos bus atliekamos individualiai pagal iš anksto sutartą laiką. Gyva iniciacija bus suteikiama atvykus į Ruta Healing Centre Vilniuje. 

  Reiki II pakopa – svarbus žingsnis Reiki praktikoje. Okuden tai vidinis mokymas, o simboliai – raktas. Laikas ir erdvė neturi reikšmės. Žmogus gali pradėti veikti už laiko ir erdvės ribų. Reguliariai praktikuojant žmogus, jo subtilieji kūnai, čakros išsivalo, harmonizuojasi, prisipildo šviesos energija. To pasekoje mes atrandame ryšį su aukščiausiuoju Aš. Išvalome pasąmonę nuo šešėlių, programų, transformuojame neigiamas energijas į teigiamas ir pripildome save aukščiausia visatos gyvybine energija. Kuri įgalina pasikeitimą mumyse visuose lygmenyse.

  Reiki II pakopa leis veikti aukštesniame lygmenyje, sustiprins Jūsų gydomąsias galias. Į pagalbą ateis trys Reiki simboliai. Vienas iš jų  leis aktyvuoti ir pastiprinti energiją, kitas nuims mentalinius ar emocinius blokus, trečias suteiks galimybę veikti už laiko ir erdvės ribų, atlikti nuotolinius seansus, harmonizuoti tarpusavio santykius, išvalyti patalpas ar automobilį.

  Sustiprins meilės, šviesos ir galios energijas. Suteiks apsaugą ir tvirtą vidinį stuburą.

  Papildomos paslaugos:

• Reiki individualus nuotolinis seansas

• Dvasinio stuburo ištiesinimo nuotolinis seansas

• Sąmonės transformacijos individualus seansas 

  Seminarą ves:

Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre įkūrėja. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. ​

  Jūsų atsiliepimai:

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena. 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 


BENDRA INFORMACIJA

Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu laiku. 

Nuotoliniai mokymai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 19 val. LT laiku. 

Birželio 20 d. 19 val. Reiki - kelias į sėkmę

Birželio 22 d. 19 val. Reiki Okuden

Birželio 27 d. 19 val. Reiki I simbolis, reikšmė, naudojimas

Birželio 29 31 d. 19 val. Reiki II simbolis, reikšmė, naudojimas

Liepos 4 d. 19 val. Reiki III simbolis, reikšmė, naudojimas

Liepos 6 d. 19 val.  Savigydos seansas sau su simboliais

Liepos 11 d. 19 val. Reiki šventi garsai

Liepos 13 d. 19 val. Reiki nuotolinis seansas, darbas porose

Liepos 18 d. 19 val. Reiki Okuden praktikos

Liepos 20 d. 19 val. Kurso aptarimas. Klausimai-atsakymai

Dovanos

Informacinė energetinė praktika "Vidinis balansas"

Energetinis išsivalymas ir pastiprinimasSeminaro kaina: 

· 160 Eur

· Baigusiems Reiki I ir Reiki II pakopą kitoje mokykloje ir norintiems pakartoti kursą - 120 Eur

· Anksčiau dalyvavusiems Reiki II pakopos mokymuose pas mus ir norintiems pakartoti kursą - 80 EurDalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞

Registracija: https://forms.gle/5dLMAaTe95BX9puQ8

Informacija 
Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt