top of page

Paslaugos

  Ruta healing centre - dvasinio tobulėjimo ir holistinių terapijų centras. Paslaugos teikiamos tiesiogiai arba nuotoliniu būdu: dvasinis stuburo ištiesinimas, Reiki seansai, (pa) sąmonės transformacijos seansai, čakrų valymas ir balansavimas, AuraSoma konsultacija, individualus arba grupinis Baltiškos Lilos žaidimas. Mes esame įsikūrę Vilniuje. Teikiame paslaugas Kaune ir kituose miestuose pagal susitarimą. Bendradarbiaujame su kitais centrais ar klinikomis Lietuvoje ir užsienyje. Laisvai kalbu anglų ir rusų kalbomis. 

energy-healing-session.jpg

Gyvai ir nuotoliniu būdu

 Seanso metu yra perduodama universali visatos gyvybinė energija, kuri padeda aktyvuoti žmogaus savigydos jėgas. 

 Užpildo gyvybine energija kiekvieną žmogaus ląstelę, organus ir sistemas. Atstato energetinius  rezervus. 

 Sveikatina, nuima įtampas, harmonizuoja vidinę būseną. Padeda įveikti stresą ir fizinius ar dvasinius negalavimus. Gerina miego kokybę. 

50 Eur
Reiki-Master-or-Student.jpg
Čakrų valymas ir balansavimas

Nuotoliniu būdu

  Čakra - informacinis energetinis centras. Kuris turi savo spalvą, vibraciją, savybes, yra susijęs su atitinkamais organais ir sistemomis, gyvenimo sferomis. 

  Kai sutrinka energijos tekėjimas čakrose, gali atsirasti energetiniai blokai, sveikatos sutrikimai, energetinis išsekimas, disbalansas gyvenime.

  Čakrų valymas ir balansavimas padės energetiškai išsivalyti, susibalansuoti ir pajausti vidinę harmoniją.

Ruta

Gyvai ir nuotoliniu būdu

  Individualus darbas su pasąmonės blokais, šešėliais, baimėmis. Įsitikinimų keitimas, destruktyvių programų transformacija, naujų programų įdiegimas ir atsinaujinimas.

Darbas gali vykti skirtinguose lygmenyse.

Temos:

Sielos žaizdos

Asmeninė savirealizacija
Harmoningi santykiai
Finansinė gausa
Sveikata

70 Eur
234681-1756x1169-reiki-healing.jpg
Baimių paleidimas

Gyvai ir nuotoliniu būdu

  Individualus darbas su pasąmonėje, kūne, energetinėje sistemoje esančiomis baimėmis. 

  Baimės turi savo energijos dažnį, kuris gali pritraukti neigiamas emocijas ir atitinkamus gyvenimo įvykius. 

  

  Išsivaduoti nuo baimių Jums padės (pa) sąmonės transformacijos seansas, kurio metu keliausime į pačias giliausias esybės vietas, transformuosime jas ir užsipildysime aukštomis vibracijomis.

Koliazas2.jpg

Gyvai ir nuotoliniu būdu

  Kvantinis šuolis dvasinėje praktikoje. Dieviška energija nuima įtampas ir blokus centriniame energetiniame kanale, kiek įmanoma ištiesina stuburą, atstato menčių ir pečių, klubų padėtį, suvienodina kojų ilgį.

 

  Išlygina energijų tekėjimą kiekvienoje čakroje. Pagerina ir harmonizuoja žmogaus dvasinę ir fizinę būsenas, laikyseną, padeda prie nugaros skausmų ir kitų negalavimų.

60-150 Eur
Image by Teslariu Mihai
Išgydyk sielos žaizdas

Gyvai ir nuotoliniu būdu

  Tai gilus vidinis darbas, kurio metu mes iš naujo pažvelgsime į savo vidų, į savo sielą, į tuos išgyvenimus, kuriuos palaidojome savo pasąmonėje. 

  Sielos žaizdos gali būti paviršutinės, gilios, atsivėrusios. Ir kai prisiliečia prie jų mums labai skauda. 

  Pasitelkę aukštų vibracijų energiją mes pastiprinsime vidinę jėgą, kad galėtumėte drąsiai susitikti su savo skausmu, nuoskaudomis, baimėmis, kančia ir transformuoti juos į dvasinę išmintį.

70 Eur
3.jpg
Aura-Soma-bottles-110.jpg

Aura-Soma® - spalvota kelionė į sielos gelmes

 

  Spalvos yra viena seniausių ir universaliausių mums suprantamų kalbų nuo pat vaikystės. Žiūrėdami į spalvas galime pajausti, kaip kiekviena iš jų mus skirtingai veikia. Todėl nuo seno buvo praktikuojamas gydymas spalvomis, aromatiniais aliejais ir kristalais Graikijoje, Kinijoje, Indijoje, Egipte. Vėliau šį metodą 1984 m. Anglijoje atgaivino Vicky Wall ir pateikė jį šiuolaikiniam žmogui suprantama kalba. 

 

,,Mes esame spalvos, kurias renkamės, ir šios spalvos atspindi tikruosius mūsų poreikius“, - rašė Vicky Wall 1984 metais atgaivinusi žinias apie gydimą spalvomis ir sukūrusi Aura-Soma sistemą.

 

Pagrindinis Aura-Somos® instrumentas - 114 įvairiaspalvių buteliukų orakulas. Kiekvienas iš jų susideda iš augalinių bei eterinių aliejų ir vandeninės tinktūros derinio. Turi savyje trys energijas - kristalų, spalvos ir eterinių aliejų. 

 

   Aura-Somos® konsultacija - spalvota kelionė į gilius sielos išmatavimus. Laisvos valios pasirinkimu žmogus išsirenka 4 buteliukus, kurie parodo atėjusio žmogaus spalvotą kodą, auroje vyraujančias vibracijas, sielos ir asmenybės spindulius, būdo bruožus ir elgesio stereotipus. Spalvos pasakoja apie žmogaus gyvenimą, vykstančius procesus, gyvenimo pamokas, problemas su kuriomis susiduria savo kelyje, šešėlines asmenybės puses, talentus ir dovanas. 

  Tai gilus prisilietimas prie sielos gelmių, kuris padeda kiekvienam pažinti save, transformuoti energetinius, mentalinius ir emocinius blokus, įveikti gyvenimo sunkumus. Nuspalvina gyvenimą ir pripildo energija. Padeda atrasti savąjį pašaukimą, gyvenimo prasmę. 

   

Trukmė: 1,5 -2 val.

Kaina: 50 

 

Registracija

 Užpildykite žemiau esančius laukelius

bottom of page