top of page
Naujausios biorezonansinės technologijos jau Lietuvoje ir įeina į mūsų kasdienybę, palengvina mūsų gyvenimus !

    "Kalbant apie materiją, mes klydome... Tai, ką mes vadinome materija, yra energija, kurios virpesiai taip sumažėję, kad tapo "apčiuopami", juntami jutimais."

   Gera sveikata ir savijauta - tai kūno, proto ir dvasios harmonija. Kiekvienas organas skleidžia savo sveiko organo dažnį. Kai virpesiai nukrinta, organizmo apsauga susilpnėja, sveikata sutrinka. Žmogus gali pradėti jaustis pavargęs, turintys mažiau energijos. Atsiranda terpė virusams, mikrobams ar parazitams daugintis. 

 

"Life Expert" - natūralių biosistemų testavimo prietaisas, šiuolaikinis operatyvus ryšys su savo organizmu. Pateikiantis ataskaitose realią organizmo būklę "čia ir dabar". 

· Žmogaus organizmo, atskirų sistemų bei organų funkcinė būklė

· Mikrofloros ir žarnyno būklė, parazitų ištyrimas( helmintai, grybeliai, bakterijos, virusai, pirmuonys ).  Dar prieš 20 metų buvo įrodyta, kad absoliučiai visi gyvi organizmai (ir ląstelės) turi savus, tik jiems būdingus, vibracijų dažnius. Kiekvienam parazitui taip pat būdingi tam tikro dažnio elektromagnetiniai svyravimai. Biorezonanso metodas suteikė galimybę aptikti parazitus, pasislėpusius mūsų kūne.

· Stuburo diagrama ( kiekvienas slankstelis yra susijęs susijęs su atitinkamu organu )

· Aurograma, energetinių centrų ( čiakrų ) būsena

· Vitaminų ir mikroelementų trūkumas

· Biologinis amžius atsižvelgiant į organizmo būklę

· Rezultatų pateikimas vaizdinga forma (7 ataskaitos su diagramomis )

· BRT terapija - Biorezonanso terapija yra sveikatinantis procesas, kurio tikslas - atstatyti sveiko kūno elektromagnetinius virpesius  ( 20 min. ) 

· Rekomendacijos, sveikatingumo programa

· Organizmo būklės stebėjimas

 

  Trukmė: 1 val.

  Life Balance - organizmo funkcijų korekcija biorezonansinių virpesių pagalba. Jo poveikis pagrįstas skleidžiamomis elektromagnetinėmis bangomis, kurios rezonuoja su įvairių parazitų - nuo virusų iki helmintų ir žmogaus organų bei sistemų virpesiais. Veikia pasirinktinai ir kryptingai ligų sukėlėjus ir juos inaktyvina, todėl žmogaus organizmui suteikiama galimybė funkcionuoti natūraliomis sąlygomis, neapsunkintomis išorės veiksniais. Prietaiso pagalba, Jūs galėsite pakelti savo virpesių dažnius !

  Cheminiais preparatais parazitai neįveikiami: jie labai toksiški, ir nėra tokio cheminio preparato, kuris veiktų visas parazitų rūšis visose vystymosi stadijose. Toks preparatas numarintų žmogų.

  2 prietaisai, pažangiausios technologijos ir atsiveriančios galimybės, pakeisiančios Jūsų ir Jūsų vaikų, tėvų, senelių požiūrį į sveikatą. Yra galimybė įsigyti šiuos du prietaisus !

  Tokių prietaisų kūrimu užsiima RAB Mokslinė-gamybinė įmonė "Lidomed-Bio" Charkovas, Ukraina, o jo realizavimu įmonė "Business Process Technologies" Londonas, Anglija.

Galimybės:

  • Užsirašyti kompiuteriniam tyrimui - testavimui

  • Susipažinti, išbandyti ir įsigyti aparatus

 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com

Video prezentacija
Bpt web wellness
Life Expert profi
Bpt web wellness
Bpt web wellness
Bpt web wellness
Bpt web wellness
bottom of page