top of page
Divine healing 1 - Copy.jpg

   Ruta healing centre - holistinis centras, kuris apima žmogaus kūno, proto ir sielos harmonizavimą. Centro paslaugos: 

dvasinis stuburo ištiesinimas, Reiki seansai, Reiki mokymai, Reiki energetinė diagnostika, biorezonansinis visų organų ir sistemų testavimas, šeimos psichologo konsultacija, metamorfozinis masažas, ajurvediniai masažai, refleksologinis pėdų masažas, joga. 

  MASAŽAI

   

 

METAMORFOZINIS MASAŽAS
 
  "Kokonas, kuris pavirsta drugeliu arba gilė, kuri taps ąžuolu. Pasikeitimas iš to, kas esame į tai, kas galime būti"
  Metamorfozinis metodas yra patobulinta refleksinių zonų terapiją, kuri amžiaus pradžioje buvo išvystyta amerikiečių gydytojo William'o Fitzgerald'o. 
   Veikia laiko lygmenyje. Dirbama su prenetaliniu etapu, su tuo laiku, kai mes pradėjome formuotis. Gydovas koncentruoja savo dėmesį į gyvybinę jėgą, kuri prateka visais laiko lygmenimis, juos atpalaiduoja ir pripildo gyvybine energija. Atpalaidavus laiko lygmenis, paciento gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje. 
  Trukmė: 1 val.
  Kaina: 35-40
saffu-208364-unsplash.jpg
Nugara kerala.jpg

NUGAROS KERALOS MASAŽAS REIKI SRAUTE

 

  Nori atitrūkti nuo kasdieninės rutinos ir pabūti su savimi, įsiklausyti į savo poreikius, bei trumpam sustoti ? Tuomet šis masažas tau puikiai tiks.  Ajurvedinis nugaros Keralos masažas atpalaiduos ir suteiks naujų jėgų kūnui, nuramins protą bei harmonizuos sielą !  Tai pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurį galima daryti kiekvieną dieną. Šis gilus raumenų masažas padeda pašalinti neigiamą, per dieną susikaupusią energiją, todėl po masažo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę.

 

  Masažas atpalaiduoja sustingusius nugaros raumenis, dar vadinamas „išmaigančiu“ masažu. Šio masažo metu stipriai išmasažuojami išilginiai ir įstrižiniai įsitempę raumenys. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnais, krumpliais, alkūnėmis. Masažuojant veikiami gyvybiškai svarbūs taškai, vadinami marmos taškais, kurie reguliuoja visas organizmo sistemas ir organų veiklą.

 

  Šis masažas palaima ne tik kūnui, bet ir sielai. Nurimus protui, žmogus patenka į meditacinę būseną ir labai atsipalaiduoja. Ne veltui šis masažas vadinamas karališkų masažu dėl pasikeitusios vidinės būsenos, kurią pajausite po procedūros.

 

Po masažo:

 • Raumenų skaidulos tampa elastingesnės

 • Padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas

 • Normalizuojamas kraujospūdis

 • Mažėja nugaros, galvos skausmai

 

  Masažavimas Reiki sraute ir ypatingas šios procedūros užbaigimas, pagreitina masažo poveikio procesus, taip pat transformuoja neigiamas emocijas bei atkuria vidinę pusiausvyrą.

Trukmė: 30-40 min.

Kaina: 20 eur.

Reiki-Master-or-Student.jpg
pedu masazas.jpg
b80adc_adb589e09cca43f4a11e608038f73baa_
Teslos masazas.jpg

KOJŲ REFLEKSOLOGINIS MASAŽAS REIKI SRAUTE

 

  Tavo kojos nešioja tave visą gyvenimą, jos kartu su tavimi išgyvena sunkiausius įvykius, nuostabias akimirkas... Kai jos yra tvirtos ir energingos – jos neša tave su Gyvenimo tėkme. Ar padėkoji joms už tai, ar palepini kartais ? Per pėdas yra liečiamasi prie viso kūno, sielos ir emocijų. Pėdų refleksologinis masažas, tai puikus ne tik kojų, bet ir viso kūno atpalaidavimo ir subalansavimo būdas. Masažo metu, stimuliuojant biologiškai aktyvius taškus pėdose, harmonizuojama energetinė sistema, atpalaiduojami raumenys, pašalinamas nuovargis.

 

  Pėdų refleksologija – tai tam tikrų taškų stimuliavimas pėdose. Pėda yra savotiškas kūno žemėlapis. Žmogaus galūnėse išsidėstę kone visi biologiškai aktyvūs taškai. Pėdose „kaupiami duomenys“ apie sveikatos būklę: tiek atskirų organų, tiek bendrai viso organizmo. Veikiant tam tikras pėdų zonas, galime paveikti vidinius organus be tiesioginio kontakto, stimuliuoti jų veiklą, šalinti negalavimus. Pėdoje yra virš 7000 nervų galūnėlių - refleksų, kurie susiję su organais ir sistemomis mūsų organizmuose.

 

  Masažas:

 • Atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją

 • Palengvina sutrikusio virškinimo simptomus

 • Sušvelnina priešmenstruacinį sindromą

 • Valo organizmą nuo toksinų

 • Padeda atstatyti natūralią kūno būseną ir gerina savijautą

 • Pagerina miegą, nuima galvos skausmą bei padeda sumažinti stresą

 

  Šis masažas atliekamas kryptingai nuo kelio iki pirštų galiukų, švelniai masažuojant aliejais ir stimuliuojant tam tikrus taškus, sutelkiant ypatingą dėmesį pėdoms.  Rūpindamiesi savo pėdomis, mes teigiamai veikiame visą organizmą.

Masažavimas Reiki sraute pagerina organizmo procesus, taip pat nuima energetinius blokus kojose, kurie trukdo savirealizacijai, pasitikėjimui ir „tvirtam ėjimui“ savo Gyvenimo keliu.

Trukmė: 1 val.

Kaina: 30 Eur

AJURVEDINIS MASAŽAS TEŠLOS GUMULĖLIU (MOTERIMS)

 

  Ypatingai švelnus ir atgaivinantis masažas. Specialiai paruošta tešla švelniai valo odą, nuima kūno nervinę įtampą, nuovargį, bei ramina. Po šios masažo procedūros jausitės pailsėję ir atjaunėję. Šis masažas skirtas toms, kurių oda pasiilgusi švelnumo.

  Šis masažo būdas atsirado Indijoje. Pagal senąsias indų tradicijas, tik ką gimusį kūdikį dar prieš virkštelės nukirpimą tešlos gabalėliu ne tik nuvalydavo, bet ir išmasažuodavo.

  Tešla gaminama iš vandens, šviežių, smulkaus malimo kvietinių miltų ir aliejaus (migdolų, kokosų ar garstyčių). Tešlą galima pakvėpinti eteriniais aliejais. Tešlos gabalėlis savo faktūra ir temperatūra labai panašus į motinos kūną. Masažuojamas veidas, kaklas, dekoltė ir rankos. Taip pat masažuojamos tokios sritys kaip lūpos ir akys. Tai malonus būdas atsipalaiduoti, atsikratyti nuovargio, streso ir įtampos. Masažo pojūčių neįmanoma apibūdinti, tai reikia patirti...

 

     Šis masažas:

 • Nuima kūno nervinę įtampą, nuovargį, bei ramina

 • Harmonizuoja veido mimikos raumenis

 • Gerina kraujotaką, veidas tampa skaistesnis

 • Jaunina ir atpalaiduoja

 

Trukmė: 1 val

Kaina: 30 Eur

Informacija ir registracija: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com

bottom of page