Kviečiame į autorinį online seminarą “Baimių paleidimas”

Baimių paleidimas

  Kaip dažnai susimąstote apie baimes ? Kas yra baimė ?  Ko aš bijau ? Kiek manyje gyvena baimių ?

  Galbūt bijote pažvelgti į savo vidų ir susitikti su savimi, todėl bėgate nuo savęs, nukreipdami dėmesį į kitus „svarbesnius“ už Save dalykus ?

  Gal bijote įsileisti į savo gyvenimą šviesą, gėrį, meilę, gausą, todėl nusisukate ir manote, kad aplinkui vien tamsa, išeities nėra.

  Gal praradote viltį savo gyvenimę ir bijote žengti žingsnį į priekį ir atrasti savo naują kelią, kuris veda į sėkmę ir

gerbūvį ?

  Baimės yra skirtingos, jos gali ilgai gyventi Jūsų pasąmonės kloduose, skirtingose kūno vietose, Jūsų informacinėje energetinėje sistemoje.  Jos gali iššaukti skirtingas negatyvias emocijas ir situacijas. Baimės gali atnešti skausmą, liūdesį, savigraužą ir nusivylimą.

 Baimė turi savo vibraciją, todėl jos netransformavus Jūs galite užstrigti vienoje vietoje ir neturėti jėgų iš to taško net pajudėti.

  Pirmas žingsnis – prisipažinti sau ko bijai ?

  Aš bijau ... Aš bijau praeities, ji mane slegia. Aš bijau dabarties, nes nuo mano pasirinkimo priklauso tolimesnis gyvenimas. Aš bijau ateities, nes nežinau, kas manęs laukia.

  Prisipažinkite sau, ko bijote labiausiai. Galbūt suvoksite, kad tai tik Jūsų fantazija, kurią reikia transformuoti ir pakeisti kita savybe – pasitikėjimu savimi !

  Ar žinojote, ko bijome, tą ir pritraukiame. Jei esate pasiruošę, Jūsų laukia stipri transformuojanti Jūsų pasąmonę praktika. Kartu keliausime į Jūsų pasąmonės gelmes ir atliksime transformacijas, išsilaisvinsime nuo baimių ir atsiversime gausai ir sėkmingam gyvenimui. Praktikos efektyvumą nulems, kiek Jūs esate pasiruošę čia ir dabar paleisti baimes ir atversti naują savo gyvenimo knygos lapą.

  Tapkite laisvais nuo baimių !

Jei jausite, kad reikia papildomai asmeninės pagalbos:

  • Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas padės atrasti  baimių šaknis, transformuoti ir užpildyti teigiamomis programomis ir energija.

Seminarą veda:

  Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė.  

 

FB: Ruta Healing centre | Facebook

Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing


 

Įrašą galima įsigyti bet kada

Trukmė: 1,5 val. 

Vieta: uždara FB grupė, kokybiškas įrašas. Kuratoriaus pagalba.

Įrašas išliks, galėsite peržiūrėti patogiu laiku.


Kaina: 20 Eur

Asmeninės sesijos kaina: 50, trukmė 1-1,5 val.


Registracija: https://forms.gle/3m7UF64tXDgNmVKJA

Informacija: +370633 00011 , dvasinistiesinimas@gmail.com