top of page

                 Ruta Healing autorinis online seminaras “Paleisk baimes”

IMG_20220324_182603-02.jpeg

  Kaip dažnai susimąstote apie baimes? Kas yra baimė?  Ko aš bijau? Kiek manyje gyvena baimių?

  Galbūt bijote pažvelgti į savo vidų ir susitikti su savimi, todėl bėgate nuo savęs, nukreipdami dėmesį į kitus „svarbesnius“ už Save dalykus?

  Gal bijote įsileisti į savo gyvenimą šviesą, gėrį, meilę, gausą, todėl nusisukate ir manote, kad aplinkui vien tamsa, išeities nėra.

  Gal praradote viltį savo gyvenime ir bijote žengti žingsnį į priekį ir atrasti savo naują kelią, kuris veda į sėkmę ir

gerovę ?

  Baimės yra skirtingos, jos gali ilgai gyventi Jūsų pasąmonės kloduose, skirtingose kūno vietose, Jūsų informacinėje energetinėje sistemoje.  Jos gali iššaukti skirtingas negatyvias emocijas ir situacijas. Baimės gali atnešti skausmą, liūdesį, savigraužą ir nusivylimą.

 Baimė turi savo vibraciją, todėl jos netransformavus Jūs galite užstrigti vienoje vietoje ir neturėti jėgų iš to taško net pajudėti.

  Pirmas žingsnis – prisipažinti sau, kad bijai. Antras - įvardyti, ko bijote.

  Aš bijau ... Aš bijau praeities, ji mane slegia. Aš bijau dabarties, nes nuo mano pasirinkimo priklauso tolimesnis gyvenimas. Aš bijau ateities, nes nežinau, kas manęs laukia.

  Prisipažinkite sau, ko bijote labiausiai. Galbūt suvoksite, kad tai tik Jūsų fantazija, kurią reikia transformuoti ir pakeisti kita savybe – pasitikėjimu savimi!

  Ar žinojote, kad ko bijote, tą ir pritraukiate.

 

 Jei esate pasiruošę, Jūsų laukia stipri transformuojanti Jūsų pasąmonę praktika. Kartu keliausime į Jūsų pasąmonės gelmes ir atliksime transformacijas, Jūs išsilaisvinsite nuo baimių ir atsiversite gausai ir sėkmingam gyvenimui. Praktikos efektyvumą nulems, kiek Jūs esate pasiruošę čia ir dabar paleisti baimes ir atversti naują savo gyvenimo knygos lapą.

  Tapkite laisvais nuo baimių!

Jei jausite, kad reikia papildomai asmeninės pagalbos

  • Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas padės atrasti asmenines baimių šaknis, transformuoti jas ir užsipildyti aukštų vibracijų energija.

Seminarą veda:

  Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, (pa)sąmonės transformacijos meistrėKaruna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

FB: Ruta Healing centre | Facebook

Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Trukmė: 1,5 val. 

Vieta: išorinė nuoroda, kokybiškas įrašas. 

Įrašas išliks, galėsite peržiūrėti patogiu laiku.


Seminaro kaina: 22 Eur

Asmeninės sesijos kaina: 60 Eur, trukmė 1-1,5 val.


Registracija: https://forms.gle/3m7UF64tXDgNmVKJA

Informacija: +370633 00011 , dvasinistiesinimas@gmail.com

bottom of page