top of page

    Kviečiame į  online kursą "Čakrų valymas ir balansavimas"

        11 online seminarų, kurie padės tau energetiškai išsivalyti, transformuoti pasąmonės blokus, aktyvuoti energetinius centrus ir užsipildyti energija.

cakros

"Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !"  R. Černiauskaitė


  Šioje programoje susipažinsite su žmogaus energetine sistema, informaciniais energetiniais centrais ir jų savybėmis, poveikiu žmogaus sveikatai ir gerai psichologinei savijautai. 


  Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios išilgai žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus. Taip pat gali pastebėti, kad trūksta pastoviai energijos, nesiklosto harmoningai santykiai, atsiranda finansinių problemų, sunkumų realizuojant savo talentus ir pašaukimą. Visa tai ir dar daugiau yra susiję su Jūsų informacine energetine sistema. 


  Dažniausiai pas žmogų dominuoja viena arba kelios čakros, o kitos veikia silpniau, t.y. mažiau aktyvios. Gyvybinė energija tekės iš stipresnės čakros į šalia esančias čakras, kurioms trūksta energijos. Todėl galima jausti, kad esate jau netoli rezultato, bet niekaip nepavyksta pasiekti, nes pritrūksta energijos. 

 

  Jei pas žmogų yra labai aktyvi pirma čakra, jis suvokia savo gyvenimą iš šio išmatavimo. Jis yra labiau žemiškas ir nutolęs nuo dvasinių dalykų. Todėl jam yra sunkiau perkelti dėmesį į aukštesnius centrus ir praktikuoti meditacijas. Pirmas energetinis centras turės daug energijos, o kiti centrai mažiau. Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs ir iš pirmos čakros energija kiltų į viršų ir užpildytų kitus energetinius centrus, reikia praplėsti savo sąmonę ir užsiimti atitinkamomis praktikomis, kurios leis energetiškai išsivalyti, transformuoti energetinius blokus ir užsipildyti energija. 


  Jei žmogus daugiau savo dėmesį yra nukreipę į saviugdą, meditaciją, savęs pažinimą ir mažiau laiko skiria žemiškiems dalykams, reiškia pas šį žmogų yra aktyvesnės viršutinės čakros. Gyvenimo eigoje jiems gali būti sunkiau įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, kraštutiniu atveju neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.


  Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir daugiau. Sąmonė laisvai galėtų keliauti per visus išmatavimus, energetinius centrus. Jei reikia sustoti ir energetiškai juos valyti nuo blokų, įsitikinimų, transformuoti  ir užsipildyti aukštomis vibracijomis, įdiegti tam tikras savybes atliekant atitinkamas energetines praktikas. 

  Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalinimu, transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos ir pokyčiai.


  Todėl labai svarbu palaikyti savo sistemą subalansuota, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu. Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų fizinė ir energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai. Tokio žmogaus aura švyti visomis spalvomis.

  Kurso programa


 Kiekvieno online seminaro metu dirbsime su kiekviena čakra atskirai, pradedant nuo mūsų šakninės Muladhara čakros ir kilsime aukštyn iki aštuntos čakros. Susitikimo metu valysime čakras nuo energetinių pažeidimų, transformuosime atitinkamas programas, atstatysime ir stiprinsime jų energiją.

 

 Muladhara čakra - šakninė čakra
 Svadhistana – seksualinės energijos čakra
 Manipura – saulės rezginio čakra

 Anahata – širdies čakra

 Vishuddha – gerklės čakra
 Ajna – trečios akies čakra
 Sahasrara – karūnos čakra

 Aštunta čakra - sielos žvaigždė. Meditacinis užsiėmimas „Vaivorykštė“ ir kvėpavimo praktika „Fleita“.

Dovanos:

  • Čakrų balansavimo praktinis metodas

  • Paskaita "Čakros ir kristalai"

  • Ritualas "Čakrų valymas ir balansavimas"

Atsiliepimai:

  "Štai ir pasibaigė įdomus ir naudingas darbas su mano energetiniais kanalais ir čakromis. Aišku apie čakras žinojau anksčiau ir kažką dariau. Ką gi naujo pasisėmiau iš šito kurso. Sužinojau apie asmeninę archetipinę spalvą ir tai padėjo man pažiūrėti į save iš šono. Atrodo turiu daug racionalumo. Sužinojau koks ryšys tarp čakrų ir lygių, supratau, kad čakros turi būti maždaug vieno aktyvumo. Jeigu viena aktyvi, o kitą prislopinta, disbalansas gali iškelti problemų gyvenime.

  Sužinojau, kokias čakras reikia aktyvuoti ir transformuoti, turint tam tikras problemas, kad pagerinti situacija. Supratau, kad reikia išlaikyti balansą tarp to ką paėmei ir ką davei kad nebūtų išsekimo. Sužinojau, kokiais būdais atstatyti kūną ir sielą. Galbūt dėl to, kad balansuoja čakras Rūta, atrodo taip gražiai ir jaunatviškai. Po meditacijos Jaučiu, kad pasidaro karšta. Daviau užklausimą, ką nuveikti žmonijos labui, bet atsakymo dar negavau. Dėkoju Rūtai kad stimuliavo susimąstyti apie savo veiklą žmonių labui ir savo sveikatą. - Aleksandr"

 

Seminarus ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, dr. Psichoinformacinių technologijų.

Čakrų valymas ir balansavimas

  Šis kursas yra ypatingas tuo, kad leidžia mums keliauti per sąmonės išmatavimus ir taip praplėsti savo sąmonę. Kodėl mes jaučiame, kad neturime energijos? Nes įsileidžiame daug neigiamos informacinės energijos į savo sistemą, kuri mus išsekina, nes turime ją nuolatos keisti į teigiamą. 

  Kur yra energija, nėra problemų. Kai energijos nėra - atsiranda problemos. Šis kursas suteiks Jums profesionalias žinias apie žmogaus informacinę energiją, padės energetiškai išsivalyti ir transformuoti pasąmonėje glūdinčius blokus. Ši programa labai turtinga tuo, nes apima daug metodų, kurių pagalba mes galime evoliucionuotis, sveikatintis ir kurti savo gražią ateitį. 

FB: Ruta Healing centre | Facebook
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Kaina: pilno kurso - 85 Eur
Ypatingas pasiūlymas: programos kaina – 65 Eur. Jū
s galėsite dalyvauti seansuose kartu su šeimos nariais.

Individualus "Čakrų valymo ir balansavimo seansas" - 30 Eur.

 

Ypatingi pasiūlymai

 

Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" 11 online seminarų 65 Eur

Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų kristalų rinkinys ( 7 kristalai ) 95 Eur

Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + individualus nuotolinis  "Čakrų balansavimo" seansas 90 Eur

Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų balansavimo kortelės ir mini meditacijos  95 Eur 

Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų kristalų rinkinys + čakrų balansavimo kortelės ir mini meditacijos     120 Eur 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registruokis jau dabar ir pasinerk į čakrų ir spalvų pasaulį!
 

Registracija: https://forms.gle/FXLJHfB6Rr6WXPmSA


Video: kokybiški įrašai. Galima perklausyti patogiu metu. Kuratoriaus pagalba. 

Vieno seminaro trukmė 1-1,5val.


Informacija ir registracija: +370633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt

Čakros ir kristalai
bottom of page