Lapkričio 3 d. 19 val. kviečiame į vebinarų ciklą "Čakrų valymas ir balansavimas"

                         Energetinis valymas visuose lygmenyse + Neigiamų įtakų transformacija + Atstatymas + Užpildymas
                                                                   7 VEBINARAI + 8 BONUSAS


  Šioje programoje susipažinsite su žmogaus energetine sistema, informaciniais energetiniais centrais ir jų savybėmis, poveikiu žmogaus sveikatai ir gerai psichologinei savijautai.
  Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus.


  Dažnai žmonės gyvena aktyvioje vienoje arba keliose čakrose, kitomis neužsiimdamas. Jeigu gyvena pvz. daugiau pirmame energetiniame centre, yra labiau paskendę materialiame pasaulyje ir suvokia jį iš šio taško. Tokiam žmogui sunku pakilti aukštyn į kitus energetinius centrus ir užsiimti meditacija. Todėl pirmas centras turės daug energijos, o kiti centrai mažai. Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs, iš pirmos čakros energija kils į kitus centrus, tam , kad palaikyti jų veiklą, bet nedirbs taip efektyviai, jei užsiimtume visos sistemos tobulėjimu.
Arba atvirkščiai, žmonės, kurie daug medituoja ir vysto daugiau aukštesnius centrus, jiems būna sunku įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.


  Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir sąmonė keliauti per visus energetinius centrus, valyti juos energetiškai nuo blokų, įsitikinimų ir energizuoti atliekant tam tikras energetines praktikas. Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalimu , transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos.
Todėl labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais. Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.


  Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !
Kiekvieno vebinaro metu dirbsime su kiekviena čakra atskirai, pradedant nuo mūsų šakninės Muladhara čakros ir kilsime aukštyn. Susitikimo metu valysime čakras nuo energetinių pažeidimų, stiprinsime ir atstatysime jų energiją.

1. Muladhara čakra - šakninė čakra
2. Svadhistana – seksualinės energijos čakra
3. Manipura – saulės rezginio čakra
4. Anahata – širdies čakra
5. Vishuddha – gerklės čakra
6. Ajna – trečios akies čakra
7. Sahasrara – karūnos čakra
8. Paskutinis, mūsų energetinę kelionę vainikuojantis meditacinis užsiėmimas „Vaivorykštė“ ir kvėpavimo praktika „Fleita“.

 

Vebinarą ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, dr. Psichoinformacinių technologijų.

 

Atsiliepimai:

"Štai ir pasibaigė įdomus ir naudingas darbas su mano energetiniais kanalais ir čakromis. Aišku apie čakras žinojau anksčiau ir kažką dariau. Ką gi naujo pasisėmiau iš šito kurso. Sužinojau apie asmeninę archetipinę spalvą ir tai padėjo man pažiūrėti į save iš šono. Atrodo turiu daug racionalumo. Sužinojau koks ryšys tarp čakrų ir lygių, supratau, kad čakros turi būti maždaug vieno aktyvumo. Jeigu viena aktyvi, o kitą prislopinta, disbalansas gali iškelti problemų gyvenime. Sužinojau, kokias čakras reikia aktyvuoti ir transformuoti, turint tam tikras problemas, kad pagerinti situacija. Supratau, kad reikia išlaikyti balansą tarp to ką paėmėi ir ką davei kad nebūtų išsekimo. Sužinojau, kokiais būdais atstatyti kūną ir sielą. Galbūt dėl to, kad balansuoja čakras Rūta, atrodo taip gražiai ir jaunatviškai. Po meditacijos Jaučiu, kad pasidaro karšta. Daviau užklausimą, ką nuveikti žmonijos labui, bet atsakymo dar negavau. Dėkoju Rūtai kad stimuliavo susimąstyti apie savo veiklą žmonių labui ir savo sveikatą. - Aleksandr"

FB: https://www.facebook.com/healingcentre.eu
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Data: lapkričio 3 d. 19 val. , trukmė: 1 val. Viso 8 užsiėmimai, 2 krt. per savaitę II ir IV 19 val. 
Jeigu negalėsite dalyvauti nurodytu laiku, galėsite peržiūrėti įrašą patogiu laiku. 


Kaina: pilno kurso - 75 Eur
Užsiregistravusiems iki 10.29 d. Kaina – 55 Eur. Jūs galėsite dalyvauti seansuose kartu su šeimos nariais.

Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai. 
Informacija ir registracija: +370633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt

Prisijunk prie mūsų
  • YouTube
  • Dieviškas stuburo ištiesinimas
  • Healing centre

Užsisakyk naujienlaiškį

+370 6 33 00011   | 

 Lithuania  © 2020 Dvasinis tiesinimas