Kovo 10 d. 19 val. kviečiame į  kursą online  "Čakrų valymas ir balansavimas"

        12 online užsiėmimų, kurie padės tau energetiškai išsivalyti, transformuoti pasąmonės blokus ir užsipildyti energija

cakru valymas

"Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !"  R. Černiauskaitė


  Šioje programoje susipažinsite su žmogaus energetine sistema, informaciniais energetiniais centrais ir jų savybėmis, poveikiu žmogaus sveikatai ir gerai psichologinei savijautai. 
  Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus. Taip pat gali pastebėti, kad trūksta pastoviai energijos, nesiklosto harmoningai santykiai, atsiranda finansinių problemų, sunkumų realizuojant savo talentus ir pašaukimą. Visa tai ir dar daugiau yra susiję su Jūsų informacine energetine sistema. 


  Dažniausiai pas žmogų dominuoja viena arba kelios čakros, o kitos veikia silpniau, t.y. mažiau aktyvios. Gyvybinė energija tekės iš stipresnės čakros į šalia esančias čakras, kurioms trūksta energijos. 

 

  Jei pas žmogų yra labai aktyvi pirma čakra, jis suvokia savo gyvenimą iš šio išmatavimo. Jis yra labiau žemiškas ir nutolęs nuo dvasinių dalykų. Todėl jam yra sunkiau perkelti dėmesį į aukštesnius centrus ir praktikuoti meditacijas. Pirmas energetinis centras turės daug energijos, o kiti centrai mažiau. Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs ir iš pirmos čakros energija kiltų į viršų ir užpildytų kitus energetinius centrus, reikia praplėsti savo sąmonę ir užsiimti atitinkamomis praktikomis, kurios leis energetiškai išsivalyti, transformuoti energetinius blokus ir užsipildyti energija. 


  Jei žmogus daugiau savo dėmesį yra nukreipę į saviugdą, meditaciją, savęs pažinimą ir mažiau laiko skiria žemiškiems dalykams, reiškia pas šį žmogų yra aktyvesnės viršutinės čakros. Gyvenimo eigoje jiems gali būti sunkiau įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, kraštutiniu atveju neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.


  Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir daugiau. Sąmonė laisvai galėtų keliauti per visus išmatavimus, energetinius centrus. Jei reikia sustoti ir energetiškai juos valyti nuo blokų, įsitikinimų, transformuoti  ir užsipildyti aukštomis vibracijomis, įdiegti tam tikras savybes atliekant atitinkamas energetines praktikas. 

  Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalimu, transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos ir pokyčiai.


  Todėl labai svarbu palaikyti savo sistemą subalansuota, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu. Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų fizinė ir energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai. Tokio žmogaus aura švyti visomis spalvomis.

  Kurso programa


 Kiekvieno online seminaro metu dirbsime su kiekviena čakra atskirai, pradedant nuo mūsų šakninės Muladhara čakros ir kilsime aukštyn iki aštuntos čakros. Susitikimo metu valysime čakras nuo energetinių pažeidimų, transformuosime atitinkamas programas, atstatysime ir stiprinsime jų energiją.

 

Kovo 10 d. 19 val.  Muladhara čakra - šakninė čakra
Kovo 13 d. 10 val.  Svadhistana – seksualinės energijos čakra
Kovo 17 d. 19 val.  Manipura – saulės rezginio čakra
Kovo 20 d. 10 val.   Anahata – širdies čakra
Kovo 24 d. 19 val.  Vishuddha – gerklės čakra
Kovo 27 d. 10 val.  Ajna – trečios akies čakra
Kovo 31 d. 19 val.  Sahasrara – karūnos čakra
Balandžio 3 d. 10 val.  Aštunta čakra - sielos žvaigždė. Paskutinis, mūsų energetinę kelionę vainikuojantis meditacinis užsiėmimas „Vaivorykštė“ ir kvėpavimo praktika „Fleita“

Balandžio 7 d. 19 val. praktinis čakrų balansavimo metodas

Balandžio 10 d. 11.30 val. ritualas "Čakrų valymas ir balansavimas"

Balandžio 14 d. 19 val. paskaita "Čakros ir kristalai"

Balandžio 17 d. 11.30 val. Live sesija "Čakrų valymas ir balansavimas"

Bonusai:

  • Paskaita "Čakros ir kristalai"

  • Čakrų balansavimo praktinis metodas

  • Live sesija "Čakrų valymas ir balansavimas" 

Seminarus ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, dr. Psichoinformacinių technologijų.

 

Atsiliepimai:

  "Štai ir pasibaigė įdomus ir naudingas darbas su mano energetiniais kanalais ir čakromis. Aišku apie čakras žinojau anksčiau ir kažką dariau. Ką gi naujo pasisėmiau iš šito kurso. Sužinojau apie asmeninę archetipinę spalvą ir tai padėjo man pažiūrėti į save iš šono. Atrodo turiu daug racionalumo. Sužinojau koks ryšys tarp čakrų ir lygių, supratau, kad čakros turi būti maždaug vieno aktyvumo. Jeigu viena aktyvi, o kitą prislopinta, disbalansas gali iškelti problemų gyvenime.

  Sužinojau, kokias čakras reikia aktyvuoti ir transformuoti, turint tam tikras problemas, kad pagerinti situacija. Supratau, kad reikia išlaikyti balansą tarp to ką paėmėi ir ką davei kad nebūtų išsekimo. Sužinojau, kokiais būdais atstatyti kūną ir sielą. Galbūt dėl to, kad balansuoja čakras Rūta, atrodo taip gražiai ir jaunatviškai. Po meditacijos Jaučiu, kad pasidaro karšta. Daviau užklausimą, ką nuveikti žmonijos labui, bet atsakymo dar negavau. Dėkoju Rūtai kad stimuliavo susimąstyti apie savo veiklą žmonių labui ir savo sveikatą. - Aleksandr"

FB: Ruta Healing centre | Facebook
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Kaina: pilno kurso - 85 Eur
Ypatingas pasiūlymas: programos kaina – 65 Eur. Jūs galėsite dalyvauti seansuose kartu su šeimos nariais.

 

Registracija: https://forms.gle/FXLJHfB6Rr6WXPmSA


Vieta: uždara FB grupė, kokybiški įrašai. Galima perklausyti patogiu metu. Kuratoriaus pagalba. 
Informacija ir registracija: +370633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt

Prisijunk prie mūsų
  • YouTube
  • Dieviškas stuburo ištiesinimas
  • Healing centre

Užsisakyk naujienlaiškį

+370 6 33 00011   | 

 Lithuania  © 2021 Dvasinis tiesinimas