top of page

Ruta Healing autorinė online programa „Išgydyk sielos žaizdas“
Nuo vasario 13 d.

 

  Ši programa – tai meditacinė kelionė į savo vidinę erdvę, sielos pasaulį, pasąmonės lygmenį. Pasitelkę aukštų vibracijų energijas galime išgydyti savo sielos žaizdas, transformuoti nuodus į nektarą. Tai savotiška sielos alchemija, kai galime daryti stebuklus ir stebėti pokyčius realiame pasaulyje.

Kaip viduje, taip ir išorėje,

Kaip viršuje taip ir apačioje.

Paverskime savo baimes džiaugsmu,

Nepasitikėjimą – į meilę sau,

Atstūmimą – į priėmimą.

   „Asmeninės pasąmonės turinį sudaro sąmonės į pasąmonę „išstumti“ tokie psichiniai reiškiniai, kurie žmogui nemalonūs arba kurie dėl moralinės aplinkos poveikio labai nepatogūs ir nepriimtini, – tai primityvūs jusliniai instinktai, liguistos nuotaikos bei idėjos, įvairios fobijos, pradingę arba tyčia užmiršti skausmingi atsiminimai bei vaizdiniai, įvairūs jusliniai suvokiniai, kurie nepakankamai subrendę ir per silpni, kad pasiektų sąmonę. O tas vadinamasis „išstūmimas“ – tai tam tikras gynybinis psichikos procesas, kuris veikia žmoguje visą gyvenimą.” C.G. Jungas.

 Ar esate pasiruošę kelionei į savo pasąmonės gelmes? Šios transformuojančios meditacinės praktikos palies giliausias Jūsų sielos gelmes. Padės atpažinti realybę, su meile ir pagarba įprasminti patirtį ir su nauja energija priimti sprendimus. 

Programa

1.„Pasiruošimas darbui su asmeninės pasąmonės turiniu. Meditacinė kelionė į sielos gelmes. Pažintis su savo vidiniu pasauliu“. Kas yra asmeninė pasąmonė? Kas yra kolektyvinė pasąmonė? Kas sudaro asmeninės pasąmonės turinį? Kaip atrasti kelią į savo pasąmonę? Kaip identifikuoti pasąmonės šešėlius ir juos integruoti į šviesą? Kokie gali vykti procesai ir pokyčiai?​

​​

2.„Nusiimk kaukes – atrask savo autentišką Aš“. Atėjo laikas nusiimti kaukes ir pažinti tikrąjį Aš. Jums nebereikia daugiau apsimetinėti tuo, kuo nesate, kad pelnytumėte kitų žmonių meilę ir pagarbą. Leiskite sau būti savimi, mąstyti kaip norite, diplomatiškai pasakyti, ką galvojate. Ši meditacinė transformacinė praktika leis identifikuoti Jūsų kaukes ir nuo jų išsilaisvinti, nuims mentalinius ir emocinius blokus, padės atrasti kelią į natūralią prigimtį ir atkurti ryšį su tikruoju Aš.

3.„Atgimimas naujame lygmenyje“. Ši meditacinė praktika leis paleisti senus dalykus, prie kurių buvote prisirišę ir bijojote paleisti galvodami, kad nieko geriau neturėsite. Kai paleidžiate sena, atsiras vieta naujiems dalykams Jūsų gyvenime. Ši transformacija palies Jūsų santykius, situacijas, veiklas. Padės susitikti su savo baimėmis ir jas transformuoti. Sustiprins pasitikėjimą savimi ir vidine galia.

​​

4.„Vidinio vaiko gydymas“. Patirtų vaikystės traumų dvasinis gydymas. Galbūt vaikystėje jautėtės atstumti, nemylimi, palikti. Trūko mamos ar tėčio energijos? Todėl galėjo susiformuoti vaikystės žaizdos. Vidinę žaizdą galime palyginti su sena fizine žaizda. Į ją galbūt ilgą laiką nenorėjote žiūrėti, slėpėte nuo savęs ir kitų. Nes prisilietę jaučiate skausmą. Atėjo laikas su meile išgydyti vaikystės žaizdas.

​​

5.„Streso, vidinių įtampų ir energetinių blokų transformacija“. Kartais jaučiate, kad esate užstrigę, nėra energijos judėti į priekį, patiriate įtampą, stresą. Ši praktika padės išsilaisvinti nuo visų įtampų visuose lygmenyse. Kai atsipalaiduoja vidinės įtampos, mažėja stresas, stiprėja imuninė sistema. Išsilaisvina labai daug energijos. Praktikos metu giliai atsipalaiduosite, energija švelniai pereis per visus lygmenis ir transformuos susikaupusias įtampas. Išlygins energijų tėkmę, padės žengti žingsnį į priekį ir pasiekti savo tikslus.

​​

6.„Nuodus paversti į nektarą“. Šioje meditacinėje praktikoje visą dėmesį skirsime patirtiems širdies išgyvenimams. Galbūt energija harmoningai neteka širdies erdvėje ir pradėjo atsirasti liūdesys, skausmas, širdgėla. Meditacinės praktikos metu pažvelgsime į savo širdį, į patirtą skausmą, išgyvenimus, netektis. Atėjo laikas atverti savo širdį, paleisti nuoskaudas ir išgyvenimus, pasikviesti meilę ir šviesą į savo gyvenimą.

​​

7.„Meilė sau“. Kaip mes mokame priimti ir mylėti save, taip mus priims ir mylės aplinkiniai. Dažnai susiduriame su tuo, kad nemokame savęs mylėti. Teisiame, kritikuojame, baudžiame save. Meditacinė praktika padės atleisti sau ir priimti save su visais "trūkumais" ir privalumais. Iš naujo pamilti ir užpildyti save besąlygine meile.

​​

8. Baltiškos Lilos žaidimas online.

  Tai puikus laikas pradėti savo kelionę į pasąmonės gelmes, transformuoti neigiamas informacines programas, išgydyti sielos žaizdas ir sustiprinti savo vidines galias. Pastiprinti  savo dvasią, energetinį lauką ir pakviesti į savo gyvenimą meilę, šviesą ir gėrį.

Programą sudaro:

  • 7 online seminarai, trukmė: ~ 1 - 1,5 val.

  • Baltiškos Lilos žaidimas (laikas pagal susitarimą)

  • Klausimai-atsakymai

  • Namų darbai - 30 dienų rašymo terapija "Sielos dienoraštis"

Papildomai:

  • Asmeninis (pa)sąmonės transformacijos seansas padės atrasti Jūsų asmeninės sielos žaizdos šaknis, transformuoti ir užpildyti teigiamomis programomis ir energija.

Programą ves:

  Rūta Černiauskaitė – Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Baltiškos Lilos meistrė. 

FB: Ruta Healing centre | Facebook
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Seminarų grafikas

Vasario 13 d. 19 val. "Meditacinė kelionė į Sielos gelmes"

Vasario 15 d. 19 val.  "Nusiimk kaukes – atrask savo autentišką Aš"

Vasario 20 d. 19 val. "Atgimimas naujame lygmenyje"

Vasario 22 d. 19 val. "Vidinio vaiko gydymas"

Vasario 27 d. 19 val. „Streso, vidinių įtampų ir energetinių blokų transformacija“

Kovo 1 d. 19 val. „Nuodus paversti į nektarą“

Kovo 6 d. 19 val. "Meilė sau"

Baltiškos Lilos žaidimas online su grupe ( datos aptariamos su grupe )

Kaina: 150 Eur, registruojantis iki vasario 5 d. 120 Eur. 

Rekomendacija: saviugdos knyga skirta rašymo terapijai "Sielos dienoraštis". Kurso metu 30 dienų pildysime Sielos dienoraštį kartu. 


Vieta: uždara FB grupė, tiesioginės transliacijos, įrašus galima bus peržiūrėti patogiu laiku.  

Registracija: https://forms.gle/pRSzcZ49mJFaPAdi7

Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas "Išgydyk sielos žaizdas" - 70 Eur, trukmė 1-1,5 val.

Informacija: +370633 00011, rutahealing@gmail.com

Sielos erdvė.jpg

Saviugdos knyga "Sielos dienoraštis"

                                                                       Kai Siela išsilaisvina, ji išskleidžia sparnus

 Sukurkime kartu Sielos erdvę, kur galite pajausti artimą buvimą su savimi. 

Siela atėjo į šią planetą Žemę su misija. Dažnai prabudimą lydi skaudūs faktoriai: liga, skyrybos, skaudūs išgyvenimai.

Nes komforto zonoje Siela dažnai sustingsta ir užmiega....

 Kai žmogus pabunda, prasideda stiprus išsivalymo ir transformacijos procesas. Pradeda keistis įsitikinimai, mąstymas, vidinė erdvė prasiplečia. Atsiranda supratimas, kad esate daugiau nei fizinis kūnas... Šią būseną galite pasiekti kiekvienas iš Jūsų. Nes kaip Jūsų viduje, taip ir išorėje.

 Kviečiu kartu patirti daug gilių įžvalgų "Sielos dienoraščio rašymo grupėje".

 Savistabos knyga "Sielos dienoraštis" + dalyvavimas uždaroje FB grupėje dabar 33 Eur.

 Knyga yra A4 formato, 80 puslapių, įrišta spirale.

Siuntimas Lietuvoje: 2 Eur. Pristatymas paštomatu.

Siunčiame ir į užsienį. Kaina priklausys nuo siuntimo šalies.

 Užsakyti: E-parduotuvė | Ruta Healing

bottom of page