Nauja online autorinė  programa „Išgydyk sielos žaizdas“ + dovana pdf knyga "Sielos dienoraštis"

Sielos žaizdos

  Ši programa - tai meditacinė kelionė į savo vidinę erdvę, sielos pasaulį, pasąmonės lygmenį. Kai pasitelkę aukštų vibracijų energijas galime išgydyti savo sielos žaizdas, transformuoti nuodus į nektarą. Tai savotiška sielos alchemija, kai galime daryti stebuklus ir stebėti pokyčius realiame pasaulyje.

 

Kaip viduje, taip ir išorėje,

Kaip viršuje taip ir apačioje.

Paverskime savo baimes džiaugsmu,

Nepasitikėjimą – į meilę sau,

Atstūmimą – į priėmimą.

 

   „Asmeninės pasąmonės turinį sudaro sąmonės į pasąmonę „išstumti“ tokie psichiniai reiškiniai, kurie žmogui nemalonūs arba kurie dėl moralinės aplinkos poveikio labai nepatogūs ir nepriimtini, – tai primityvūs jusliniai instinktai, liguistos nuotaikos bei idėjos, įvairios fobijos, pradingę arba tyčia užmiršti skausmingi atsiminimai bei vaizdiniai, įvairūs jusliniai suvokiniai, kurie nepakankamai subrendę ir per silpni, kad pasiektų sąmonę. O tas vadinamasis „išstūmimas“ – tai tam tikras gynybinis psichikos procesas, kuris veikia žmoguje visą gyvenimą.” C.G. Jungas.

   Ar esate pasiruošę kelionei į savo pasąmonės gelmes ? Šios transformuojančios meditacinės praktikos palies giliausias Jūsų sielos gelmes.

Programa

1.„Pasiruošimas darbui su asmeninės pasąmonės turiniu. Meditacinė kelionė į sielos gelmes. Pažintis su savo vidiniu pasauliu“. Kas yra asmeninė pasąmonė? Kas yra kolektyvinė pasąmonė? Kas sudaro asmeninės pasąmonės turinį? Kaip atrasti kelią į savo pasąmonę? Kaip identifikuoti pasąmonės šešėlius ir juos integruoti į šviesą? Kokie gali vykti procesai ir pokyčiai?

2. „Atgimk iš naujo“. Ši meditacinė praktika leis paleisti senus dalykus, prie kurių buvote prisirišę ir bijojote paleisti galvodami, kad nieko geriau neturėsite. Kai paleidžiate sena, atsiras vieta naujiems dalykams Jūsų gyvenime. Ši transformacija palies Jūsų santykius, situacijas, veiklas. Padės susitikti su savo baimėmis ir jas transformuoti. Sustiprins pasitikėjimą savimi ir vidine galia.

3.„Nusiimk savo kaukes – atrask savo autentišką aš“. Atėjo laikas nusiimti savo kaukes, kad pažinti tikrąjį Aš. Jums nebereikia daugiau apsimetinėti tuo, kuo nesate, kad pelnyti kitų žmonių meilę ir pagarbą. Leiskite sau būti savimi, mąstyti kaip norite, diplomatiškai pasakyti, ką galvojate. Ši meditacinė transformacinė praktika leis identifikuoti Jūsų kaukes ir nuo jų išsilaisvinti, nuims mentalinius ir emocinius blokus, padės pasiekti natūralią prigimtį ir atstatyti ryšį su savo tikruoju Aš.

4.„Vidinio vaiko gydymas“. Patirtų vaikystės traumų dvasinis gydymas. Galbūt vaikystėje jautėtės atstumti, nemylimi, palikti. Trūko mamos ar tėčio energijos? Todėl galėjo susiformuoti vaikystės žaizdos. Vidinę žaizdą galime palyginti su sena fizine žaizda. Į kurią galbūt ilgą laiką nenorėjote žiūrėti, slėpėte. Bet kai prisiliečiate, jaučiate skausmą. Atėjo laikas išgydyti vaikystės žaizdas.

5.„Streso, vidinių įtampų ir energetinių blokų transformacija“. Kartais jaučiame, kad esame užstrigę, nėra energijos judėti į priekį, patiriame įtampą, stresą. Atėjo laikas išsilaisvinti nuo visų įtampų visuose lygmenyse. Kai atsipalaiduoja vidinės įtampos, mažėja stresas, stiprėja imuninė sistema. Išsilaisvina labai daug energijos. Praktikos metu giliai atsipalaiduosite, energija švelniai pereis per visus lygmenys ir transformuos susikaupusias įtampas. Išlygins energijų tėkmę, padės žengti žingsnį į priekį ir pasiekti savo tikslus.

6.„Transformuok nuodus į nektarą“. Šioje meditacinėje praktikoje skirsime visą dėmesį patirtiems savo širdies išgyvenimams. Galbūt energija harmoningai neteka širdies erdvėje ir pradėjo atsirasti liūdesys, skausmas, nerimas. Meditacinės praktikos metu pažvelgsime į savo širdį, į patirtą skausmą, išgyvenimus, netektis. Atėjo laikas atverti savo širdį, paleisti nuoskaudas ir išgyvenimus ir pasikviesti meilę ir šviesą į savo gyvenimą.

7.„Meilė sau“. Kaip mes mokame priimti ir mylėti save, taip mus priims ir mylės aplinkiniai. Dažnai mes susiduriame su tuo, kad nemokame savęs mylėti. Teisiame save, kritikuojame, baudžiame. Meditacinė praktika leis Jums atleisti sau ir priimti save su visais „trūkumais“ ir privalumais. Iš naujo pamilti ir užpildyti save besąlygine meile.

8.Grupės pasirinkta tema, ką dar norėtume savyje išgydyti, transformuoti, pakeisti?

  Nauji metai tai puikus laikas pradėti savo kelionę į pasąmonės gelmes, transformuoti neigiamas informacines programas, išgydyti sielos žaizdas ir sustiprinti savo vidines galias. Pastiprinti  savo dvasią, energetinį lauką ir pakviesti į savo gyvenimą meilę, šviesą ir gėrį.

Programą sudaro:

  • 8 online susitikimai, trukmė: ~ 1 - 1,5 val.

  • Klausimai-atsakymai

  • Namų darbai

  • Kuratoriaus pagalba

Papildomai:

  • Asmeninis (pa)sąmonės transformacijos seansas padės atrasti Jūsų asmeninės sielos žaizdos šaknis, transformuoti ir užpildyti teigiamomis programomis ir energija.

Programą ves:

  Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė.  

FB: Ruta Healing centre | Facebook
Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

 Kursų grafikas:

Kaina: 95 Eur

Dovana: pdf knyga "Sielos dienoraštis"


Vieta: uždara FB grupė, tiesioginės transliacijos, įrašus galima bus peržiūrėti patogiu laiku.  

Registracija: https://forms.gle/pRSzcZ49mJFaPAdi7

Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas "Išgydyk sielos žaizdas" - 50 Eur, trukmė 1-1,5 val.

Informacija: +370633 00011 , dvasinistiesinimas@gmail.com