top of page
Divine healing 1 - Copy.jpg

  Ruta healing centre - holistinis centras, kuris apima žmogaus kūną, protą ir sielą. 

  Paslaugos teikiamos tiesiogiai ir nuotoliniu būdu: dvasinis stuburo ištiesinimas, Reiki seansai, 

 

  Paslaugos teikiamos tik tiesiogiai: biorezonansinis visų organų ir sistemų testavimas, metamorfozinis masažas.

  Nuotoliniai mokymai: Reiki seminarai, "Čakrų valymas ir balansavimas", "Išgydyk sielos žaizdas", "Holistinė konferencija", "Gimimo transformacija", "Baimių paleidimas", "Antistress". 

  Mes esame įsikūrę Vilniuje. Teikiame paslaugas ir bendradarbiaujame su kitais centrais ar klinikomis Lietuvoje ir užsienyje.  

 

DVASINIS STUBURO IŠTIESINIMAS P. ELKUNOVIČIAUS METODO PAGALBA
 
  Kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į kitą dimensiją. Dvasinio ištiesinimo metu yra nuimami energetiniai blokai, aktyvuojamos savigydos jėgos ir Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgyjimo darbą. Metodo pagalba, kiek įmanoma, ištiesinamas stuburas, atsistato pečių ir menčių aukštis, klubų padėtis, suvienodėja kojų ilgis. Energija pereina per visą stuburą, kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Pirmieji pokyčiai stebimi iš karto, sekantys gali vykti mėnesio laikotarpyje. Suteikiamos rekomendacijos. Video pristatymas
  Seansas vyksta maloniai. Tinkamas bet kokio amžiaus žmogui. Šalutinių efektų nėra. Skaityti toliau
 Trukmė: 1 - 1,5 val.
  Kainos: 60 - 150 
Reiki seansas
 
  "Jei tavo kūnas yra vien šviesa, jame nebėra jokios tamsos, tai tavyje bus šviesa, kuri lyg šviesiu žaibu tave apšvies".
 
  Seanso metu yra perduodama universali šviesos ir meilės gyvybinė energija, kuri padeda aktyvyzuoti žmogaus savigydos jėgas, užpildo šviesa ir meile kiekvieną žmogaus ląstelę, pagerina žmogaus dvasinę ir fizinę būsenas, užpildo energija organus ir sistemas, sveikatina, harmonizuoja vidinę būseną, padeda įveikti stresą ir fizinius ar dvasinius negalavimus.  Skaityti toliau
 
  Trukmė: 1 val.
  Kaina: 35-40 
Metamorfozinis masažas
 
  Kokonas, kuris pavirsta drugeliu arba gilė, kuri taps ąžuolu. Pasikeitimas iš to, kas esame į tai, kas galime būti.
  Metamorfozinis metodas yra patobulinta refleksinių zonų terapiją, kuri amžiaus pradžioje buvo išvystyta amerikiečių gydytojo William'o Fitzgerald'o. 
   Veikia laiko lygmenyje. Dirbama su prenetaliniu etapu, su tuo laiku, kai mes pradėjome formuotis. Gydovas koncentruoja savo dėmesį į gyvybinę jėgą, kuri prateka visais laiko lygmenimis, juos atpalaiduoja ir pripildo gyvybine energija. Atpalaidavus laiko lygmenis, paciento gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje. 
  Trukmė: 1 val.
  Kaina: 35-40

Aura-Soma® - spalvota kelionė į sielos gelmes

 

  Spalvos yra viena seniausių ir universaliausių mums suprantamų kalbų nuo pat vaikystės. Žiūrėdami į spalvas galime pajausti, kaip kiekviena iš jų mus skirtingai veikia. Todėl nuo seno buvo praktikuojamas gydymas spalvomis, aromatiniais aliejais ir kristalais Graikijoje, Kinijoje, Indijoje, Egipte. Vėliau šį metodą 1984 m. Anglijoje atgaivino Vicky Wall ir pateikė jį šiuolaikiniam žmogui suprantama kalba. 

 

,,Mes esame spalvos, kurias renkamės, ir šios spalvos atspindi tikruosius mūsų poreikius“, - rašė Vicky Wall 1984 metais atgaivinusi žinias apie gydimą spalvomis ir sukūrusi Aura-Soma sistemą.

 

Pagrindinis Aura-Somos® instrumentas - 114 įvairiaspalvių buteliukų orakulas. Kiekvienas iš jų susideda iš augalinių bei eterinių aliejų ir vandeninės tinktūros derinio. Turi savyje trys energijas - kristalų, spalvos ir eterinių aliejų. 

 

   Aura-Somos® konsultacija - spalvota kelionė į gilius sielos išmatavimus. Laisvos valios pasirinkimu žmogus išsirenka 4 buteliukus, kurie parodo atėjusio žmogaus spalvotą kodą, auroje vyraujančias vibracijas, sielos ir asmenybės spindulius, būdo bruožus ir elgesio stereotipus. Spalvos pasakoja apie žmogaus gyvenimą, vykstančius procesus, gyvenimo pamokas, problemas su kuriomis susiduria savo kelyje, šešėlines asmenybės puses, talentus ir dovanas. 

  Tai gilus prisilietimas prie sielos gelmių, kuris padeda kiekvienam pažinti save, transformuoti energetinius, mentalinius ir emocinius blokus, įveikti gyvenimo sunkumus. Nuspalvina gyvenimą ir pripildo energija. Padeda atrasti savąjį pašaukimą, gyvenimo prasmę. 

   

Trukmė: 2 val.

Kaina: 40 

 

1.jpg
20170927-202725_orig.png

BIOREZONANSINIS VISO ORGANIZMO TESTAVIMAS

 

  Gera sveikata ir savijauta - tai kūno, proto ir dvasios harmonija. Kiekvienas organas skleidžia savo sveiko organo dažnį. Kai virpesiai nukrinta, organizmo apsauga susilpnėja, sveikata sutrinka. Žmogus gali pradėti jaustis pavargęs, turintys mažiau energijos. Atsiranda terpė virusams, mikrobams ar parazitams daugintis. 

  "Life Profi" - natūralių biosistemų testavimo prietaisas, šiuolaikinis operatyvus ryšys su savo organizmu. Pateikiantis ataskaitose realią organizmo būklę "čia ir dabar". 

· Žmogaus organizmo, atskirų sistemų bei organų funkcinė būklė

· Mikrofloros ir žarnyno būklė, parazitų ištyrimas( helmintai, grybeliai, bakterijos, virusai, pirmuonys ).  

· Stuburo diagrama ( kiekvienas slankstelis yra susijęs susijęs su atitinkamu organu )

· Aurograma, energetinių centrų ( čiakrų ) būsena

· Vitaminų ir mikroelementų trūkumas

Skaityti toliau

Trukmė: 1 val

Kaina: 30 Eur

Informacija ir registracija: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com

bottom of page