top of page

 

Seminaras “Holistinė sveikata“ sodyboje Brazylija

Reiki I pakopos mokymai. Holotropinis kvėpavimas

Meditacijos

Gegužės 21-23 d.

 

Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

  Holistinis seminaras - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių, pabūti bendraminčių rate - dvasinių gyduolių seminare. Seminaro metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.     

  Seminaras vyks nuostabioje, Rokiškio rajone esančioje sodyboje Brazylija ant Dviragio ežero kranto. Šis seminaras skirtas tiek pradedantiems, tiek pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose. 

Reiki I pakopos mokymai sodyboje Brazylija

                                                                          Seminaro programa

Penktadienis

16 val. Atvykimas

18 val. Vakarienė

19 val. Reiki istorija, filosofija ir sistema/ Pirmoji iniciacija į Reiki I pakopą / Pilnas seansas sau 

Šeštadienis

8 val. Ryto ritualai: savigydos seansas sau , Gašo-Reiki meditacija
9.30 val. Pusryčiai
10.30 val. Paskaita "Žmogaus sistemos subtilioji anatomija" 

12 val. Čakrų balansavimo metodai 
13.30 val. Pietūs
14.30 val. Pilnas Reiki seansas kitam žmogui/ Demonstravimas ir praktika porose

18 val. Vakarienė
19 val. Holotropinis kvėpavimas
21 val. Pirtis, maudynės ežere ( pirtis už papildomą mokestį )Sekmadienis


8 val. Ryto ritualai: kvėpavimo praktikos, rytinė mankšta, Gašo-Reiki meditacija
9.30 val. Pusryčiai
11 val. Ketvirtoji iniciacija 

12 val. Reiki seansų specifika / Trumpas Reiki seansas kitam žmogui. Demonstracija ir darbas porose.  

13.30 Pietūs
14.30 Reiki ratas 

Papildomos paslaugos:


• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas

• Reiki individualus seansas

• Individuali konsultacija

Seminaro metu taikomos ypatingos nuolaidos
 

  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, sąmoningai transformuoti neigiamas informacines energijas, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema, filosofija ir praktikomis, išmokti medituoti, pajausti holotropinio kvėpavimo transformacinę galią, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą. 


  Seminarą ves:

  Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, 
dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre ir Deivių mokykla įkūrėja, lektorė, meditacijų  mokytoja. 

 

FB: rutahealing, healingcentre.eu

INST: ruta_healing

www.dvasinistiesinimas.lt, www.deiviumokykla.lt

 

  Janina Džiautienė: Holotropinio, Vivation, Cigun, TaiChi, sąmoningo kvėpavimo sertifikuota saviugdos trenerė. “Laimės formulė” studijos įkūrėja ir “365 dienos Gėrio ir džiaugsmo link” programos autorė ir mokytoja. Pokyčių ir streso valdymo ekspertė. Emocijų paleidimo vedlė. Praktinių patyriminių stovyklų moterims vedėja. Laimės trenerė.

  „Jau daugelį metų užsiimu „pirmine psichoterapija" ir kvėpavimo praktikomis. Pati įsitikinusi tuo, kad jos labiausiai efektyvios tam, kad sukurti sveiką ir kūrybingą gyvenimą; kad atrasti balansą ir harmoniją tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Ir manau, kad visų svarbiausia yra išmokti praktikas taikyti šiuolaikiniame pasaulyje.“

FB: afrokoijen (Janina Džiautienė)
INST: afrokoijen
www.laimesformule.lt 

  Paaiškinimai:

 

  Holistic – iš graikų kalbos kilęs žodis. Holos reiškia „visas“. Dar Hipokratas manė, kad žmogaus kūno struktūra, funkcijos, protas ir dvasia yra nedalomi, o ligos ir negalavimai atsiranda, kai pažeidžiamas kūno vientisumas. Taikant holistinius metodus, kaip Reiki, holotropinis kvėpavimas sveikatinasi ne tik viena kūno dalis, o visa organizmo sistema, mūsų emocinis ir mentalinis laukas, mūsų siela. Šių metodų pagalba prieiname prie negalavimo priežasties, kuri gali atspindėti netinkamą gyvenimo būdą, negatyvų požiūrį apie save ar aplinkinius, stresą, blogus įpročius.

 

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. 

Daugiau informacijos: https://www.dvasinistiesinimas.lt/reiki

 

  Holotropinis kvėpavimas - galingas Savęs pažinimo ir įgalinimo metodas, kuris remiasi kiekvieno mūsų vidine išmintimi ir pajėgumu save gydyti, pozityviai transformuoti ir vesti link vidinės pilnatvės.

  Pavadinimas “Holotropinis” reiškia judantis link pilnatvės (iš graikų kalbos verčiant “holos” - pilnas, “trapein” - judantis link kažko). Šis metodas yra išvystytas Stanislavo Grofo, psichiatro, mokslų daktaro, transpersonalinės psichologijos pradininko, remiantis jo 50 metų psichoterapeuto darbo su pakeista sąmonės būkle patirtimi.

  Apie Stanislavą Grofą ir jo metodą galite pasiskaityti daugiau: http://www.stanislavgrof.com bei http://holotropic.com

  Daugiau apie Holotropinį kvėpavimą:

https://www.holotropic.com/holotropic-breatchwork/about/-holotropic-breathwork/

  Jūsų atsiliepimai:

 

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 - 10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

 

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena. 

 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

 

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą, kuris padeda visuose gyvenimo atvejuose. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 


BENDRA INFORMACIJA


Vieta: sodyba “Brazylija” ant Dviragio ežero kranto, www.sodyba-brazylija.lt ( Rokiškio raj. ), video nuoroda 
Data: g
egužės 21-23 d. ( 2021 m )

Seminaro kainos ( apgyvendinimas ir maitinimas 3 kartus per dieną - įskaičiuota ):
· Kaina 189 Eur
· Šeimoms, grupėms ir senjorams taikoma 10 % nuolaida

· Galima mokėti dalimis

Atvažiavimas: savo transportu arba kartu su kitais dalyviais

Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞
Maitinimas: sveikas, vegetarinis, tris kartus per dieną. Jeigu Jūs esate alergiški tam tikriems produktams, prašome pranešti iš anksto.
Kambariai: dviviečiai, triviečiai, keturviečiai su bendrais patogumais. 
Galimas apgyvendinimas ir nedalyvaujantiems seminare.
Su savimi reikia turėti: sąsiuvinį užrašams, laisvą sportinę aprangą, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, higienos priemones. 

Informacija ir registracija:
Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt

bottom of page