top of page

                Kviečiame Jus į Ruta Healing online kursą „Finansinių blokų transformacija. Kelias į gausą“
​                                                  

wealth-03.jpg

  

​          Transformuok savo gyvenimą. Pasikviesk gausą ir sėkmę !

Yra priežastis ir pasekmė

  Jei jaučiate, kad esate užstrigę savo gyvenime, trūksta energijos, laiko sau, pinigų, kaupiasi skolos?  Šis kursas Jums padės transformuoti susikaupusias įtampas, klaidingus įsitikinimus, neigiamas informacines finansinių blokų programas. Padės atsipalaiduoti, praplėsti savo galimybių ribas ir pilnai atsinaujinti visuose lygmenyse.

1 seminaras online „Pinigai ir išgyvenimas“

Analizė. Finansiniai blokai – kas tai yra? Kokius atsinešame klaidingus įsitikinimus apie pinigus iš šeimos? Kokios programos jumyse pasireiškia? Kokios programos apie pinigus atėjo iš kartos į kartą ?  Pvz. „Pinigai yra nešvari energija“, „Pinigai yra blogis“,  „Baimė turėti pinigus“, „Baimė parodyti, kad turi pinigus“ ir t.t.

Kodėl man yra „naudinga“ neturėti pinigų?

Transformuosime klaidingus įsitikinimus, kurie blokuoja finansinius srautus.

Naujos programos: „Aš jaučiu tvirtą pagrindą po kojomis, stabilumą“, “Aš matau pinigus, reiškia jie yra mano gyvenime“, „Čia ir dabar aš keičiu savo gyvenimą į geresnį“, „Aš atsiveriu žemės gausos energijai“.

2 seminaras online „Pinigai ir malonumas“

Analizė. Koks yra Jūsų santykis su pinigais? Ar jaučiate malonumą turėdami pinigus, o gal Jums darosi negera, kad pinigai yra Jūsų gyvenime? Ir norisi kuo greičiau jais atsikratyti, kad tik neturėti? Kaip reaguoja Jūsų kūnas į pinigus? Kokios tai programos? Kokia būna Jūsų reakcija, kai gaunate pinigus?

Transformacija.

Naujos programos: „Aš priimu pinigus į savo gyvenimą“, „Aš pagarbiai elgiuosi su pinigais, todėl jie lengvai ateina į mano gyvenima“, Pinigai - yra sveikata“, „Aš visada atsiduriu reikiamoje vietoje, reikiamu laiku“.

3 seminaras online „Pinigai ir džiaugsmas“

Analizė. Ar Jūs matote pinigus? Kiek Jūs galite matyti pinigų vienu metu? Kokia yra riba? Ar sugebate priimti pinigus į savo gyvenimą? O gal esate užsiblokavę?  Ar Jūsų pajamos auga? Ar turite sankaupų? Jeigu ne – kodėl? Ar sugebate išlaikyti pinigus? Ar jie tiesiog lengvai ateina ir išeina kaip vanduo? Ką norėtume pagerinti?

Transformacija.

Naujos programos: „Aš kaip magnetas lengvai pritraukiu pinigus į savo gyvenimą“, „Aš džiaugiuosi savo ir kitų žmonių sėkme“, „Aš leidžiu sau matyti, kaip mano pajamos auga“, „Aš džiaugiuosi bet kokia suma pinigų, kuri ateina į mano gyvenimą“, „Aš turtingas žmogus“, „Aš jaučiu vidinę galią“.

4 seminaras online „Pinigai ir mylima veikla“

Analizė. Ar Jūs dirbate mėgstamą darbą, o gal kiekvieną dieną einate į darbą nenorėdami? Kodėl taip vyksta Jūsų gyvenime? Kas trukdo susirasti mėgstamą veiklą ar sukurti naują mylimą projektą, kuris galėtų atnešti pajamas?

Transformacija.

Naujos programos: „Prie ko aš prisiliečiu, viskas pradeda klestėti“, „Pinigai man atneša ramybę ir pilnatvę“, „Aš turiu pakankamai laiko, energijos, kad įsiklausyti į savo tikruosius poreikius“, „Mano vidinis pasaulis kuria mano išorinį pasaulį“.

5 seminaras online „Pinigai ir kūryba“

Analizė. Ar jaučiate, kad norite pradėti kurti pvz. naują projektą ( trumpalaikį ar ilgalaikį ), bet bijote, kad nepasiseks? Arba Jūsų veikla dažnai būna nuostolinga? Trūksta naujų įdėjų? Įkvėpimo? Energijos?  Kodėl taip vyksta su Jumis?

Transformacija.

Naujos programos: „Aš jaučiu begalinį potencialą savyje“, „Aš esu savo gyvenimo kūrėjas“, „Kad ir kur bebūčiau mane lydi sėkmė ir pinigai“, „Aš kuriu savo produktus/prekes/paslaugas“,  „Mano mylima veikla atneša pelną“.

6 seminaras online „Pinigai ir mintys“

Analizė. Kas pasikeitė Jūsų viduje? Kaip pasikeitė Jūsų mąstymas? Kokios mąstymo programos Jumyse dominuoja?

Transformacija.

Naujos programos: “Mano mintys yra materialios“, „Savo mintimis aš kuriu savo sveiką, gražų ir turtingą gyvenimą“, „Aš mąstau pozityviai“, „Kur aš sutelkiu dėmesį, ten ir teka energija“, „Aš mąstau, kaip turtingas žmogus“, „Aš lengvai materializuoju savo svajones“.

7 seminaras online „Pinigai ir dieviškumas“

Analizė. Koks Jūsų požiūris į dvasingumą ir pinigus? Ar manote, kad žmogus negali būti vienu metu ir dvasingas ir turtingas? Gal yra programa, kad dvasingiems žmonėms pinigų nereikia, nes tai yra blogis?

Transformacija.

Naujos programos: „Aš priimu dovanas iš Visatos“, „Dvasiniai turtai yra begaliniai, kaip ir visata“, „Aš esu dvasiškai ir materialiai turtingas,-a“, „Aš dėkoju už viską, ką turiu“, „Aš visiems linkiu laimės, meilės ir gausos“, „Aš gyvenu gausoje“.

Nauda dalyviui

Mes kartu transformuosime daug neigiamų informacinių programų ir įsitikinimų pasąmonės lygmenyje.

Praplėsime savo galimybių ribas ir atsiversime gausai ir sėkmei.

Keisime savo mąstymą, analizuosime pokyčius.

Tik nuo Jūsų pačių priklausys Jūsų asmeninis rezultatas, nes Jūs esate savo gyvenimo kūrėjai. O mes Jums suteiksime visus įrankius, kaip tai padaryti.

Kursą ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, dr. Psichoinformacinių technologijų, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

FB: Ruta Healing centre | Facebook

Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

 

Jei jausite, kad reikia papildomai asmeninės pagalbos:

  • Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas padės pasiekti gilesnius sielos kampelius, transformuoti ir užpildyti teigiamomis programomis ir energija.

 

Mokymai online vyks  

7 online seminarai, vieno trukmė  1 - 1,5  val. 

Kaina su nuolaida 75 Eur, yprasta kaina 95 Eur. 

Registruokis jau dabar ir gauk papildomai įvadinį seminarą "Kaip transformuoti finansinius blokus?"

 

Registracija: https://forms.gle/VFa6rzKv2CbMphEU7

 

Formatas kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu metu.

Norėtum sudalyvauti nemokame įvadiniame online seminare "Kaip transformuoti finansinius blokus ir pasikviesti sėkmę ir gausą į savo gyvenimą?". Parašyk dvasinistiesinimas@gmail.com ir tau atsiųsiu online seminaro įrašą.

Informacija: +370633 00011 , dvasinistiesinimas@gmail.com

bottom of page